Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabánk lesz! Gratulálok....

Kisbabánk lesz! Gratulálok. És, terveztétek? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar ez a kérdés.

Én próbálom amúgy elviccelni, meg jelezni, hogy érezzék, nem akarok erről részleteiben beszélni, máskor meg persze rávágom, hogy igen (hiszen igen!), de akkor meg jön az ilyen fiatalon? Meg a hűű, nem semmi?

Hozzáteszem most leszek 24 éves...


Veletek voltak ilyenek? Mi a véleményetek erről a kérdésről? Tőletek kérdezték?


2013. jún. 12. 17:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem terveztük. A férjemre épp a liftben jött rá a dughatnék, és nem volt nálunk óvszer. Egyéb kérdés?
2013. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez fura. Ha megtudom valakiről, hogy terhes, eszembe nem jut szemtől szembe megkérdezni, hogy tervezték-e. Annyit mondanék, hogy igen, és ennyi, más témába kezdenék.
2013. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 klopusz ***** válasza:
100%

Szerencsére tőlem soha sem kérdezték meg - na jó, ezt leginkább első babánál szokták feltenni.

Nem tehetsz mást, csak amit eddig, rávágod, hogy igen.


Hogy miért kérdeznek ilyem marhaságokat? Talán, hogy ha "nem" a válasz, játszhassák a sajnálkozót a szemedben, szájukra vehessenek a hátad mögött.

De az is lehet, hogy mivel manapság - sajnos - nem szokás 24 évesen gyereket vállalni, furcsálják.

2013. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennél már csak ez a jobb: "És lehet már tudni, hogy mi lesz?" ....Én erre mindig azt válaszolom, hogy GYEREK!

(az agyamra mennek, főleg,hogy még csak 13.hetes vagyok...)

2013. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom azért kérdezgetik, mert manapság nem divat 30 fölött szülni, meg egyáltalán gyereket vállalni.. Amikor a nagynéném teherbe esett 2 éve, a nőgyógyász megkérdezte tőle, hogy megtartja e és csodálkozott, amikor azt mondta, hogy persze.. utána mondták neki ott, hogy mostanában 10 ből 8 el akarja vetetni.
2013. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Elég szomorú,hogy 24 éves létemre fiatalnak számítok a gyermekvállaláshoz.... mind1 :)


Egyébként persze vannak, akik nagyon kedvesek és azt kérdezik,mi van velünk, jól vagyunk-e, nem ezen a becsúszott-e vagy nem dolgon ugrálnak, de egy-kettő,ááááh.

2013. jún. 12. 17:54
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Miért kell ezt minden nap megkérdezni.

Ha annyira biztos vagy a gyerekvállalásba akkor minek keresel önigazolásokat?

2013. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ÉN még sosem tettem fel ilyen vagy hasonló kérdést, utolsó!

Amúgy meg szerintem ez pont nem az önigazolásról szól, kíváncsi vagyok a mások tapasztalataira is! :)


Tudsz amúgy linkelni ilyen kérdést,volt amire válaszoltál már? Kíváncsi vagyok az ott leírt tapasztalatokra, de tényleg.

2013. jún. 12. 18:06
 9/28 anonim ***** válasza:
2013. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!


Azért még várom a válaszokat :)

2013. jún. 12. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!