Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ötleteket szeretnék kérni!...

Ötleteket szeretnék kérni! Mit lehet ajándékba venni egy lelkiismeretes, csodálatos szülésznőnek, aki világra segítette a gyermekünket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megbeszéltem az enyémmel, h mennyi az annyi. 5000 Ft-ért kapott még csokoládét (ilyen hand-made különlegeset) hozzá.
2014. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én felfogadtam mind a két szülésemnél ugyanazt a szülésznőt, de nem volt rá "szükségem", mert császáros lett mind a két lányom.

Mind a kétszer 50ezret kapott és hozzá egy ajándékcsomagot 10ezer forint értékben.

25ezer nála a szülés, de mivel végig mellettem volt a műtőben és intézte a dolgokat, segített az 5-5 napban mind a két gyerkőcnél, így minden pénzt megért.

Az orvosom pedig 80ezret kért, de mind a kétszer 100ezret kapott. Szabadnapján bejött hozzánk, ha kellett valami a boltból, akkor bevásárolt, stb.


Uzsoki kh-ban szültem.

2014. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A probléma, hogy pénzt egyáltalán nem fogad el, és pont ezért is vagyok bajban vele. Amit tudok róla, hogy minden nála született gyermekről szívesen fogad születéskori, majd egy éves kori fotót.
2014. jún. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!