Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mindenki a Johnson's...

Miért mindenki a Johnson's fürdetőt utálja, amikor a Gabi meg a Nivea se jobb semmivel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 11:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Fogalmam sincs. Nekem nincs bajom egyikkel sem. :-) pont ezeket szoktuk venni, mikor melyik akcios.

De majd most hidd el elmagyarazzak milyen karos anyagok vannak benne. :-)

Mar mintha a tobbi vacakot amit adnak a gyereknek az tokeletes lenne.

2014. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnál fél éves koráig ezt a márkájú fürdetőt használtam. Aztán abba kellett hagynunk, mert bőrirritációt váltott ki nála. Az orvosunk azt mondta, a Johnson's termékeknél ez gyakori. Később csatlakoztam egy fb-os baba-mama klubba, ahol több anyuka is ugyanerre a problémára panaszkodott. Ettől függetlenül én nem utálom, és mástól sem hallottam még, hogy utálná. :)
2014. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

2-es vagyok

Keresztlányomat viszont már két éve ezzel fürdetik bátyámék, és semmilyen irritáció nem jelentkezett. Ez bőrtípustól függ szerintem.

2014. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak mert én sem utálom. Kifejezetten szeretem! És nem jobb a többi nagy márka összetétele sem. Ha meg valaki gyereke allergiás rá, akkor a többi ilyenre is nagy valószínűséggel.
2014. jún. 21. 11:34
 5/26 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a Johnsons illatát, remekül hidratálják a bőrt és igazán jó termékek. A cumi ott kezdődik, hogy az én porontyom rákvörös lesz tőle és nem gyengén kiütéses... :/ Remélem a második már nem így lesz. Most Gabit használunk, ennek is jó az illata, de talán nem érzem azt, hogy tényleg rendesen "tisztítana". 2,5 éves gyereken meg sokszor van mit "takarítani" . :)
2014. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Most ez a legújabb divat, utálni a Johnsonst, mert kőolajszármazék van benne (többiben is, de az senkit nem érdekel). Az persze nem jut el az agyukig, hogy egy ötperces séta alatt egy forgalmas út mellett ezerszer annyi káros anyag jut a gyerek szervezetébe. Jókat röhögök rajta, amikor elképzelem, hogy az útszéli járdán babakocsit tologató anyuka köpködi a Johnsonst. :)
2014. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen, ez így van. Ha ez a típus irritálja, akkor a hasonló összetevőjű összes többi fürdető is fogja. Ahogy írtam, mi is ezt a terméket választottuk először, és nagyon elégedett is voltam vele. Sajnos azonban mi így jártunk. :(
2014. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Én nem azért utálom ami benne van. csupán mert a gyerek bőrét szétmarta.
2014. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, csak ilyet használunk mióta leváltottuk a gyógyszertárit. Szeretem az illatát is. A fiamnak teljesen szép és puha bőre van, neki nem irritálta.
2014. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Meg köztudottan a gyógyszertári is kőolaj származékos...
2014. jún. 21. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!