Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Avent Philips termékekkel meg...

Avent Philips termékekkel meg vagy elégedve?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb
2014. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kézi mellszívója nem vált be. De ezek a dolgok nagyon egyénfüggők. Ahogy pelenkában, cumisüvegben stb is mindenkinek más jön be.
2014. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
A cumisüvegek és az elekromos mellszívó igen hamar a kukában landolt. Az cumikból ömlött a folyadék, a mellszívó semmit nem szívott.
2014. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont a cumisüveg meg a kézi mellszívó érdekelne.
2014. jún. 22. 15:19
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Minden gyermekemnél ezt hasznàltam, testvérem is, s minden barátnő.

Rendesen kell össze rakni, s akkor nem folyik, nem csepeg a cumisüveg.

A mellszívó is ha rendesen van össze rakva szív rendesen, s könnyebb mint kézzel fejni!

2014. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Az Aventes bimbóvédő nagyon-nagyon bevált, bár látom, hogy nem erre vonatkozik a kérdés. Nekem a kézi Medela mellszívóü jobb volt, mint az Avent, és a cumisüveget sem fogadta el a fiam (de semelyik másikat sem, aminek a végén volt a lyuk), csak a NUK-os (illetve az ahhoz hasonló "anti colic" cumifejeket szerette). nekem az a legnagyobb problémám az aventtel, hogy míg szinte az összes más gyártmányú cumisüveg/mellszívó/itatófej kombinálható-variálható egymással (pl. medela mellszívóra NUK/beauty baby cumisüveg), addig az aventtel még a saját termékei sem összeilleszthetők, pl. a tejfagyasztó poharak adaptere nem kompatibilis a mellszívóval, de még a mellszívóhoz adott cumifejjel sem. Ilyen szempontból csalódás.
2014. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Jól össze volt rakva de attól még rosszak rajta a lukak. Nekünk üvegbe a Tommmee Tippee jött be, mellszívónál a medel swing. Az avent mellszívó nem szív semmit.
2014. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a kézi mellszívója helyett jobb volt a gépi. A cumisüveg a nagyobbik lányomnak jó volt, a kisebbeknél már a MAM üvegeket használtuk, praktikusabb utazásnál, mert önsterilizáló, könnyebben tisztán tartható, és a cumi formáját is jobban elfogadták.
2014. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nagyon bevált.A mellszívó is(kézi) a tárló poharak és a cumisüvegek is.Sőt,a sterilizáló is :-)

Egy hónapja használjuk őket,én is használtan vettem,tökéletesek.Annyi,hogy rendeltem a mellszívóhoz kúpszelepet a neten,mert a csillagszelep nekem gyönge volt.Barátnőmnek viszont az vált be(tőle vettem)

2014. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem bevállt a kézi mellszívó, a sterilizáló és a cumisüvegek is.
2014. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!