Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire vagy megelégedve a...

Mennyire vagy megelégedve a Dm-es Babylove babáknak való termékekkel? Melyiket ajánlanád és melyik amit nem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

A zöld pelenkakiütés elleni krémje borzalom, nem csak én vélekedek így, tesóm is utálta használni a fiánál.

A többi termékével viszont teljesen meg vagyok elégedve.

Amit használok és DM-es, az a pelenka, fürdető, tápszer.

2014. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A popókrémjük iszonyú gáz. Nagyon kemény állagú, nem lehet rendesen elkenni a bőrén, pár használat után meg áll a tégelyben a víz! Szóval én ki is dobtam. De a Krémmánia oldalon van sok vélemény, ahogy olvastam, hasonlók a tapasztalatok.

A törlőkendő az nem rossz, átlagos.

Pelus nem vált be.


Őszintén ennyit próbáltunk.

A Rossmanos popókrém viszont nagyon jó, azt ajánlom!

2014. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A popsikrém valóban rossz.


A többi amit próbáltam,és mindennel nagyon megvoltam elégedve (egyébként szerintem az egyik legjobb márka): fürdető,popsitörlő,itató,baba ételek,és azt mondják a tápszere is nagyon jó

2014. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a melltartó betétjüket szoktam használni, de nem szeretem, mert szöszöl ha bárminemű folyadék éri... Tiszta szösz a babám szája szopi után. A Rossmannos viszont nagyon jó..
2014. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A műanyag kiskanaluk kifőzéskor teljesen eldeformálódik, tulajdonképpen használhatatlan. A cumisüvegmosójuk végéről nekem hiányzik a szivacs, mindig úgy gondolom, biztos nem tisztít így alaposan.

A szundikendőjükből viszont kettő van (kismajmos és elefántos), a lányom nélkülözhetetlen kellékei elalváskor, de néha még bábozunk is velük.

A főzelékek, gyümölcspépek, gyümölcsitalok szuper jók. 100% gyümölcsök. Szívesen vettem volna, ha még több fajtájuk van.

Mást nemigen vettünk ebből a márkából.

2014. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Békás szundikendő :-)

Pelenka, popsitörlő, kölespép por: ezeket használjuk, teljesen elégedett vagyok.

2014. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Popsitörlő, testápoló, babaolaj, pelenka, kiskanál, fürdető, popsikenőcs. Ezeket használom és mindegyikkel meg vagyok elégedve. A popsikrémre nekem nincs panaszom, teljesen száraz bőrre kenve nincs gond az állagával. Én az összetevői miatt választottam.
2014. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én eddig az ultrasensitive popsikrémjüket használtam, a jó összetevők miatt, 9 hós a babám, és nem volt még piros a popója.

A törlőkendő is jó, a sensitive, de a rossmannos rózsaszín jobb szerintem. Az üveges bébigyümiket veszem még, azok is jók.

2014. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tégelyes zöld popsikrém szerintem is borzalmas, azt nem ajánlom.

Viszont minden fehér (ultrasensitive) termékük kifogástalan és a nagy üveges kék fürdetőjük is verhetetlen (abból is az éjszakai csillagos-holdas- levendulakivonatos)- szerintem jobb, mint a johnson's.

A törlőkendői jók, szuper ár-érték aránnyal (főleg végösszegivel, kuponnal stb.)- én a SÁRGA olajosat ajánlom (2*80 db-os kiszerelésben kapható leginkább), nekünk ez vált be legjobban.


A pelenkáját használtuk, de főleg nagyobb korban éjszakára- jó a nedvszívóképessége, gumizása, de nap közben jobban bevált az ultravékony pampers- abban nem széttett lábakkal megy a gyerek :)


6+ hós kor után elégedettek voltunk a kiegészítő tápszerekkel, nagyon szerettem a bio bébiételeit is (alanatura vagy valami hasonló nevű), de a sima zöld üveges is nagyon jó.

A 3 darabos HOSSZÚ nyelű kiskanalait rengeteget használtuk, szerintem a legjobbak- nekünk soha semmi bajunk nem volt a mikrós sterilizáláskor, nem olvadtak meg vagy ilyesmi és tényleg jó ergonomikus a nyelük.


Szerettem a cumisüvegeket is, a cumifejek tökéletesen kompatibilisek pl. az avent üvegekkel, árban is sokkal kedvezőbb és az én kisfiam nem is szerette az avent cumisüvegfejet, csak a babylove-t fogadta el.

A 2 db-os latex vagy szilikonos cumikat is szerettük és nagyon prakikus, csak ajánlani tudom a kezdő baba fogkefe szettet (kis gumifejű buzogányszerűség, tanuló fogkefe és még egy harmadik valami egy csomagban).


Ami még hasznos lehet az a törlőkendőköz vásárolható műanyag adagolódoboz (kék)- egy csomag törlőkendővel egybecsomagolva lehet kapni.


Ha már eszik ilyet a babád majd, akkor ajánlom a bio babakekszeit is, illetve ennek az A betűs termékcsaládnak (alanatura) a többi babás ételét is.


Nekünk még a babanapszemüveg és a naptej is bejött.


Csak a zöld kis tégelyes popsikrémet kerüld le, a többi nagyon jó termék.

2014. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...előző vagyok: eszembe jutott még, hogy az édesköményes babatea keverékük nekünk bevált a pici hasfájós időszakában és én literszámra ittam a tejserkentő mamateát is, valamit kismamaként a hasápoló olaj is jó.
2014. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!