Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel kétszer sípol be a...

Éjjel kétszer sípol be a légzésfigyelő. Vajon a légzésfigyelő sipolt tévesen, vagy a baba nem vesz levegőt? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
1 hónapos babámat 3x vittük az ügyeletre, hogy nem kap levegőt. Azt mondták, rakjuk légzésfigyelőre, és ha besipol, akkor vigyük vissza.Most már 5 hónapos lesz a babám, és ma éjjel 2x sipolt be. Mire berohantam addigra vagy felébredt a sipolásra, vagy arra, hogy nem vett levegőt. 5 perc múlva, mire alább hagyott az izgalom, a picit visszatettük az ágyába, és cumizta az ujját. Ekkor ismét elkezdett sipolni... Mit tegyünk? Lehet ez téves riasztás? Most 4 hónapig nem volt vele gond sem a pici légzésével, sem a légzésfigyelővel. Túlreagálom?
2008. aug. 6. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Milyen a légzésfigyelőtök?Nem mászott le róla a baba?Ha teljes ágyfelületet befogó van akkor nem tud lemászni úgy hogy vigyétek vissza az orvoshoz .Biztos ami biztos.
2008. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Álomvirág légzésfigyelőnk van, ami 3 lapos. A baba feje a sarokban a fejvédőnél volt az első riasztásnál, a másodiknál már az ágy közepén...
2008. aug. 6. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
cumizás közben pittyent? lehet megriadt a sipolásra es akkor kezdett szopizni? nem imerem ezt a márkát, mi a mienket picit erzekenyebbre vettuk es athelyeztuk a lapokat kicsit arrebb, amerre ő szeret fekudni. Sztem esetleg hívd fel a heim pálba a belgyógyászaton gergelyné juditot h-cs 17 óra után van bent ha jol tudom. Majd megírod, h mi történt veletek és mit jelent az h mentetek az ugyeletre, m nem kapott levegőt? jó egészséget!
2008. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Akkor mindenképpen menjetek orvoshoz mert van ismerősöm akiknek szintén mindig besípolt és egy fajta alvásvizsgálaton voltak ha jól emlékszem ők is a heim pálban.Mind két gyerek hajlamos a bölcsőhalálra,ikrei vannak.Ne ijjedj meg ez nem most volt hónapokkal régebben ,él mind a két kislány már járnak szépen megnőttek csak nekik is oda kellett figyelni erre.Azért kérdeztem a tipust is mert nekünk is mindig besípolt de nekem egy lapos van amire rá kell tenni a gyereket.Na az én fiam mindig elmászott.Írd meg mi volt az orvosnál.
2008. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Este kipróbáltam a működését, jónak tűnt.

Ma éjjel ismét besipolt, de akkor ott voltam. A pici aludt és szopizta az ujját.Miután besipolt kikapcsoltam. Visszakapcsoltam és sipolt. Újra ki-majd bekapcsoltam( a pici végig az ágyban aludt) Most is bekapcsolás után rögtön sipolt.Elemet is cseréltünk benne. Szerintem a légzésfigyelővel lehet gond.4 hónapig semmi, utána meg 2 éjszaka alatt 3 sipolás. Nem sok ez egy kicsit?

Ha ma éjjel is besipol, beviszem a kicsit a kórházba.

2008. aug. 7. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!ÉN sokat tanulmányoztam milyen tipust érdemes venni,de én csak rosszat hallottam erről a márkáról..ez nem ijjesztgetésnek írom,de mi pl azért vettünk angel caret ,mert erről hallottam a legtöbb jó infót és azt kell,hogy mondjam,hogy én áldom az eget,hogy ezt a márkát választottuk..Mi csak 4hetesek vagyunk és számtalan riasztáson vagyunk már túl,de okkal.Mi pl az elején nem mértük a babát szopi előtt és után és így nem is tudtuk mennyit eszik..elkezdett fogyni..mire észbe kaptunk már sokat is fogyott és sokszor is riasztott a gép.Mára már szépen hízunk és rendesen eszünk-jelzem azóta megszállottan mérjük..ennyit arról,hogy mindenki azt mondja egyen amennyit akar-az én babám pl.nem sír ha éhes..ez is volt a gond,hogy azt hittük jól lakott mindig,mert volt,hogy egy órát is szopizott..szóval azóta már minden beállt aq kerékvágásba,időben eszünk és eleget és szépen is hízunk ,azóta nem riasztott egyszer sem.Viszont azt észre vettük annyira érzékenyek ezek a lapok,hogy azt is érzik ha a laminált padlón járkálunk..szval én nem hiszek ennél a tipusnál abban,hogy lemászik a lapokról,mert ilyen érzékenyen reagál a mozgásra...Ugyhogy én csak ajánlani tudom az angel caret mindenkinek-ki tudja valószínű nekünk is többszörösen mentette meg az életünket,bár nekem is mindig fellélegzett mikor besípolt,de mi lett volna ha nincs légzésfigyelőnk.?ki tudja,de bele sem merek gondolni.4hetes kisfiú anyukája
2008. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azóta depis vagyok mióta egy pár fars vagy kitudja milyen riasztás volt ! Azóta alig alszom éjjel :(
2009. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!