Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után vagyok, még bő a...

Szülés után vagyok, még bő a hasam. Keresek egy olyan fürdőruhát, ami NAGYON ERŐSEN összetartja a hasat, és mell részen sem túl kivágott, találtatok ilyet valahol?

Figyelt kérdés
Szeretnék strandra menni a családdal, de egy átlag fürdőruhában buggyan mindenhonnan minden. Idő még, mire megdolgozom a hasam annyira, hogy újra tartson, nagyon nagy pocakom volt a végére. Erősen összetartó fürdőruhát keresek, segítsetek!
2014. jún. 25. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
en a woman secretben talaltam ilyet.szules utan 3honappal kezdtuk a babauszast es hat borzalmasan nezek ki.felveszem a furdoruhat es csoda tortenik.:-)olyan szinten osszetart h csak na.:-)
2014. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyrészesek közt sok ilyen van, drágábbak közt Anita, Felina, olcsóbbak közt bonprix.hu
2014. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elso vagyok..az enyem is egybereszes de nem oreges.mondjuk fetete mert en azt szeretem.de tobb szin es modell is van.parom amikor meglattaazt mondta hkrdjam ruha ala is:-)pedig mar csak 6kg van rajtam(4honap utan) de nekem is inabb azzal van gondom h meg nem vagyok feszes.
2014. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig is volt egy pici pocim elöl, de ez szülés előtt inkább az a cuki kis fogható kategória volt. Aztán lett egy négy kilós babám, meg vizesedtem a végén, és akkor hasam lett, hogy azt hitték sokan, ikrek. Maradt egy kisebb bugyrom elöl, és ha nem megfelelő az étrendem, és puffadok, még katasztrófálisabb. Én is szeretnék babaúszásra menni, meg nyaralni is fogunk, de szégyellem a testem. Ezért is keresnék valami ilyet, ami legalább ápol és eltakar, még ha a valóság rosszabb is, legalább a minimum szintet üsse meg! :( Köszi a tippeket, mindegyiknek utána nézek!
2014. jún. 25. 12:24
 5/8 A kérdező kommentje:
* jah, csak még annyi, hogy 4kg plusz maradt rajtam, de mintha 10 lenne, annyira másképp nézek ki. A fekete nekem is színem, biztos, hogy olyat választok majd. Amúgy is sok fekete cuccom van, elég alap nálam.
2014. jún. 25. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Triumph-ban találtam magamra tankinit, a bugyi része olyan, mint a franciabugyi, úgyhogy nagyon csini. Nincs kinn belőle a hasam, tart a mellnél és összetart. Sajnos, nem olcsó! :(

A bonprix is jó, de ott nem lehet próbálni, próba nélkül onnan nem mertem fürdőrucit venni.

2014. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20.000-nél kezdődnek. Triumph, nagyon tuti!

Én tavaly ilyenkor szültem, de augusztusban nyaraltunk.

Nagyon jól össze tart a fürdő ruha, a szabása, a kialakítása, a színei úgy vannak, hogy optikailag slankít.

2014. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.kedves kerdezo mintha az en szamat hagytak volna el a szavaid...ugyanez a helyzet.a tankinit en azert lottem ki mert nekem raadasul csikos is maradt a hasam es ha az ember emelgeti a babat tuti felcsuszna.igazgatni meg kenyelmetlen stb.egyebkent en sem tudom elfogadni a testem...teszek is ellene.de ez a furdoruha lelapit ott ahol kell.cicit felturbozza..majdnem olyan vagyok benne mint regen.:-)na jo nem istenitem tovabb ezt a furdorucit.:-)
2014. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!