Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mell váladékozása mitől lehet?

Mell váladékozása mitől lehet?

Figyelt kérdés
A mostani menstruációm 26 napra jött meg. Iszonyú hányinger, étvágytalanság, rosszullét előzte meg. Most meg azt vettem észre, hogy a mellem váladékozni kezdett. A hasam nagyon feszes és elég rossz a közérzetem. Szeretnénk babát már több mint egy éve de nem jön. Van két kisfiam egy kettő és egy három éves náluk nem volt probléma a teherbeeséssel. Szóval a kérdésem, hogy mitől lehettem ennyire rosszul a menszeszem előtt és most mitől váladékozik a mellem? Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 9. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz váladékozás alatt ? Honnan és minek a hatására jön? Miért nem tesztelsz? Mensitől még lehet baba. Viszont ha nincs mindenképp menj dokihoz mert vmi nem stimmel a hormonjaiddal.
2013. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én tesztelnék és utána dokihoz mennék, eredménytől függetlenül. Ez nem egy normális állapot ami veled van, akár baba akár nem baba, akár méhen kívüli, akár vetélésből bent maradt valami. Teljesen normális mensid volt? Attól, hogy volt mensid, vagy valami nagyon hasonlót még lehet ott baba.
2013. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnyomtam a mellemet és úgy vettem észre, hogy váladékozik mind a két mellem. Én utána meg sem mertem nyomni, mert szerintem nem teszek ezzel jót, csak olyan furcsa most mindenem. Tudom,hogy hülyén hangzik, de mint aki meg van duzzadva, úgy érzem megam.
2013. nov. 9. 21:46
 4/9 A kérdező kommentje:
A menszeszem éppen ugyan olyan mint amilyen szokott, azon nem vettem észre változást.
2013. nov. 9. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp teszt és orvos!!
2013. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Lehet, hogy még most elküldöm tesztért a párom.
2013. nov. 9. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól nem fog leesni a melled ha megnyomod ne aggódj ezen ennyire, sőt szerintem érdemes is lenne megnézni,hogy milyen színű dolog (tej) jön belőle). Valami hormon zavarod lehet, és nem váladék ha nem tej jön a cicidből, és ennek következménye, mármint a hormon zavarnak, hogy kemény a hasad is. 2 év még nem olyan nagy idő, hogy a hormonok teljesen rendbe jöjjenek, előfordulhat ilyen, főleg ha 1-1,5 éves koráig szoptattad a gyermeked. Menj dokihoz és biztosan segít a problémádon.
2013. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amikor megnyomtam először átlátszó utána tejszerű jött. Lehetséges, hogy hormon dolog lehet. Azért is mert a baba sem akar összejönni. :(
2013. nov. 9. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:
a magas prolaktin szint egyik tünete a tejcsorgás. Elődlfordulhat hogy a magas prolaktinod alacsony progeszteronnal jár, ami okozhat vérzésproblémákat, a peteérés elmaradását, vagy nehezíti a beágyazódást. Én meglátogatnék egy endokrinológust is.
2013. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!