Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet tűzbe hozni a...

Hogy lehet tűzbe hozni a párkapcsolatot pici baba mellett? Főleg az elején mikor még szex se lehet?

Figyelt kérdés
szeretnék megint NŐ lenni a páro szemében, egy dögös vonzó nő, aki az övé. hogy lehet ezt összeegyeztetni az anyasággal?
2008. aug. 1. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kényeztetem a párom ahogy csak szeretné. Hidd el nagyon hálásak érte a férfiak és alig várják, hogy utána Ők tudjanak megadni mindent a szeretett nőnek. Ráadásul ha továbbra is férfinak nézed aki hősies és gondoskodó, akkor nagyon büszke lesz rád.
2008. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
öltözz szexin, villantsd ki amit ki kell, kacérkodj vele. úgyis látod, hogy ha bejön neki. lehet pettingelni. aztán lehet a kedvesünket kényeztetni. nekem az is jól esett ha neki jó volt. rettenetes mennyire kívántam mikor hazajöttem a kórházból. pár hétig én kényeztettem, aztán áttértünk a közös kényeztetésre, persze aktus nélkül. jó volt így is, neki is és nekem is.
2008. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

En sajnos rosszul vagyok meg a szex gondolatatol is :((((

Nem tudom miert, es mi lesz, regen nem volt ilyen bajom. :((((

2008. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos hogy érezze hogy ő is fontos. Pici babával nehéz mindig türelmesnek és figyelmesnek lenni a párodhoz, ezért ha tudsz pihenj le amikor a pici alszik , hogy mire megjön a párod ne legyél olyan fáradt. Én sokszor megölelem, megszeretgetem, kényeztetem. Fontos hogy adj magadra, sok kismama a szülés után a fáradságra hivatkozva elhanyagolja magát ami szerintem nem helyes. Szánj magadra minden nap legalább fél órát, sminkelj vagy csak öltözz csinosan, sexisen . Ha a tükörbe nézel és szépnek látod magad a hangulatod is jobb lesz. Kedvesebb leszel a párodhoz, főzz neki a kedvenc ételét, nézzetek együtt olyan filmet amit ő szeret. Esténként bújj hozzá, kis simogatás ilyesmi biztos jól esik neki. Akinek fontos a házassága is, az nem hanyagolja el a férfit akit szeret.

Sok sikert.

2008. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!