Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt köztetek olyan, akinek a...

Volt köztetek olyan, akinek a babájának meg kellett ismételni az anyagcsere vizsgálatot?

Figyelt kérdés
A kórházban vettek vért a talpából és ezt a mintát küldik Szegedre. Onnan csak akkor értesítenek ha valami nem jó. Mi kaptunk levelet, hogy meg kell ismételni. Az orvos nyugtatott telefonon, hogy gyakori az ismétlés, akkor is meg vagyok ijedve. Járt így valaki már?

#PKU #Szegedi anyagcsere vizsgálat #baba talpából vérvétel
2014. jún. 28. 07:31
 1/5 anonim válasza:
51%

Szia. Nekünk is volt olyan, hogy meg kellett ismételni a PKU-t, ha arra gondolsz, (lisztérzékenység szűrés.)

Izgalmas volt az a 2-3 hét, amíg az eredmény megjött, de folyamatosan imádkoztunk, és minden rendben lett. (azóta 16 éves a lányom.)

2014. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a PKU-ról van szó. Azt hiszem nem csak lisztérzékenység hanem egy összetettebb, fehérje-érzékenység.
2014. jún. 28. 13:14
 3/5 anonim válasza:
27%
Imádkozz Istenhez, és ami betegsége is volt a babának, Isten megtudja gyógyítani mert Ő csodatevő, és felvitte a mi betegségeinket a Golgotai Keresztfára. Kérd az Urat, hogy gyógyítsa meg a gyermekedet mert biztos vagyok benne hogyha kéred akkor megfog gyógyulni!
2014. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül az eredmény? Mi is hasonlóképp jártunk évekel ezelőtt...
2014. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy csak most írok. Az eredmény teljesen negatív lett, minden rendben. Valószínűleg kevés tejcsit evett addig mikor az első vizsgálathoz levették a vért. Egyébként nem tudtam kivárni a két hetet, felhívtam az intézetet és nagyon kedves, segítőkész orvos nyugtatott meg, hogy nincs további teendő, minden oké. De addig minden nap egy rémálom volt!
2015. júl. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!