Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyerekénél végeztek...

Akinek a gyerekénél végeztek anyagcsere vizsgálatot vizeletből tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A leleten ez áll:MPS meghatározás 104 mg/g krea Normál tartomány:-250.00 ez gondolom határértéken belül van.

Kreatinin meghatározás:58mg/dl, itt viszont nincs normál tartomány és nem tudom hogy ez jó e?

Azért aggódom picit mert elsőbbségi levélen kaptuk és nem értem miért,pedig jövő héten megyünk dokihoz.Ha gond lenne gondolom szólnának nem?


2012. máj. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémnek volt ilyen vizsgálta. Előkeresem a papírjait és megnézem ezt az adatot, hogy nála volt-e ilyen.

Jelentkezem majd!

2012. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. máj. 24. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni.

Kétszer is néztek neki 20 féle dolgot, de kreatinin szót nem találtam köztük, egyik vizsgálat alkalmával sem. Legalábbis a vizeletvizsgálati leleten.

Vérvizsgálatnál találtam ilyen értéket, de a tartományok nála sem voltak feltüntetve.


Mi is elsőbbségivel kaptuk meg az eredményt egyébként, holott nem voltak nagy eltérések.

2012. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. máj. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!