Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyereknél szerintetek gáz...

3 gyereknél szerintetek gáz ez a lakás felosztás?

Figyelt kérdés

2 nagyszobás a lakásunk egy nagy konyhával ami akkora mint a szoba.

Egyenlőre nem tudom hogy lesz e lehetőség nagyobb lakásra tehát ebben gondolkodom. Még nem vagyok terhes 2 fiam van de szeretnék nagyon egy kislányt.

A tervem a következő:

Ha fiú lesz akkor mind a 3 egyszobába úgy 10 éves korig.

Ha lány akkor a 2 fiu a nagyszobába a lány a másikba mi pedig leválasztanánk a nagy konyhábol magunknak egy hálót.

4 és 2 éves fiaim vannak.

Mi a véleményetek?



2014. jún. 28. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem lesznek iskolások simán lehetnek egy szobában utána azért már nehezebb ügy. Konyhát én már a kettőnél is minél előbb leválasztanám az a biztos.
2014. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
2 szoba már 4 embernek is nagyon kevés, nem hogy 5nek
2014. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi elküldte,én mindenképp leválasztanék a konyhából
2014. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány négyzetméteres a lakás? Attól is függ.
2014. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló, a nagy 4 éves, a 3.-at még tervezik, szóval esélyes, hogy iskolás lesz a nagy mire a kicsi megszületik ;)


én már 2 gyerekkel is átalakítanám a lakást, hárommal meg biztos. egyébként hány nm a lakás?


első körben megcsinálnám a konyhából a plusz hálót nektek.

én fontosnak tartom a nappalit, főleg ezért :)

ha meg tényleg nagy a gyerekszoba akkor azt is két felé szedném. míg kicsik a gyerekek, addig egyik fél szoba a hálójuk, másik fél szoba pedig a játszószoba.

most a gyerekemnek nagy szobája van, ott játszik, ott alszik. előző lakásunkban pici volt a szobája, csak az ágya és a szekrénye volt bent és a nappaliból választottunk le egy játszósarkot (40nm-es volt a nappalikonyha, bőven elfért). én jobban szerettem azt, már ezért is megcsinálnám és akkor majd ha jönne a pici vagy neki lenne saját szobája vagy a nagynak.

de mondjuk tényleg nem mindegy, hogy mekkora, mert 40nm.-es lakásból nem igen lehet 1+3fél szobát csinálni úgy, hogy ne egy lyuk legyen belőle

2014. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagybátyámék mikor megvették a házat, abban is két nagyobb szoba volt, nappali, előtér, konyha. Ők a két szobát elválasztó falat kiszedték, és 3-ra osztották a teret. Nem hatalmas szobák, de bőven elegendő. kb. 18-20nm-esek így /szoba.
2014. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

off: nálunk is lassan 4 és 2 évesek a fiúk és nagyon szeretnénk kislányt :D


on: szerintem megoldható!ha lány,akkor is lehetnek egy ideig egy szobában mindhárman.Utána meg én lehet hagynám a fiúkat egy szobában(max térelválasztó,ahogy írták),a lányé a másik,nektek meg egy leválasztott rész a konyhából.

Férjem mindig is egy szobában volt bátyjával,soha nem jelentett nekik gondot,én is együtt voltam húgommal,nekünk se volt ebből bajunk.Persze meglátjátok,de szerintem egyáltalán nem tragédia,ha nincs külön szobája mindegyik gyereknek!

2014. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!