Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem egyértelmű sokak...

Miért nem egyértelmű sokak számára ha mérgezés áll fent a gyereknél ne kérdezősködjenek hanem vigyék kórházba?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom úgy kitudok akadni egyes anyukákon. Egyik babás klubban olvastam. Kisfiam megrágcsálta a szélét a neomagnol fertőtlenítő tablettának mit csináljak!? Még is mit? Hát vigye kórházba. De ez miért kérdés? Nem egy vitamintablettát rágcsált meg, hanem hypószagú fertőtlenítőét, aminek még be is másolta a tájékoztatóját, hogy miket írnak. De ő elsőnek a védőnőt kezdte hívni és csak az mondta neki hogy vigye kórházba, na de ilyen esetnél ez miért nem egyértelmű főleg hogy egy 16hós gyerekről van szó . Apuka este a laptop mögött hagyta azt a tablettát :/
2014. jún. 30. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a fiam beleharapott egy mosópárnába. Hogy a torkán ment-e le, azt nem tudom, de a szája olyan szagú volt. Nos, hívtam a mentőket be is vittek minket. Megállapították hogy nincsen baja, de van egy protokoll ami szerint a tisztítószer/méreg alapján elő van írva, hogy kit kell bennt tartani, vagy kit engedhetnek el. Ebben olyan anyag volt, ami a légzést veszélyeztetheti ezért röntgent csináltak és egy napig bennt tartottak a biztonság kedvéért.

Tulajdonképpen a nőverek rá sem néztek a gyerekre, annak ellenére, hogy légzési problémát okozhat, én őriztem a gyereket.

Ezen felül, betettek egy tüdőgyuszis és egy fosos-hányos vírusos gyerek mellé egy szobába. A nagyért, alig találtam valakit aki elmegy oviba, habár nyilván ez nem szempont egy tényleges vészhelyzet esetén. A lényeg az az, hogy másnap kiengedtek. A dokit kérdeztem, hogy egyáltalán jól tettem, hogy hívtam -e a mentőt. Azt mondta "ártani nem árt". Utána meg egy hétig izgultam, hgy nem-e kapta el valamelyik gyerektől a betegséget.


Remélem nem lesz legközelebb, de ha mégis, én a gyerekorvost fogom hívni elsőként! Ha nincs baja, inkább otthon őrzöm a gyereket, mint a kórházban székről éjszakázva, mert egy hajszálnyival sem lettünk beljebb azzal hogy bent tartották!

2014. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmm csak nem félsz névvel együtt feltenni ezt a kérdést a csajoknak a facebookon a 2014-es csopiban? :)
2014. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy ;) vállald ott az arcod ;)
2014. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez tényleg szànalmas. Az eszedbe se jut hogy amíg valakit fel tudott hivni addig ott kért segitséget vagy hogy csak két biztató szót vàrt hogy meg tudjon nyugodni? Mit vàrtàl ettől az iràstól kedves kérdező? Büszke lehetsz magadra!
2014. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem állt szándékomban senkit megbántani, csupán a sokadik ilyen sztorit olvastam kisbabanaplón is sok ilyet olvasni és senkit nem hülyéztem le, és név nélkül, csak sztorit írtam. A kérdést miért kell félreértelmezni. Ezúton is bocsánatot kérek, de amúgy se vagyok aktív tag, kár bárkit is gyanusítani, azért van a klubban 600on felüli tag. Na de eszembe se jutott olyan hogy nem szereti a gyerekét bárki is, csak ha elolvassátok figyelmesen a kérdét, csak csupán nem értettem és senkit nem hibáztattam, mert igen is csak egy kérdés volt. Nem szoktam kimásolni sztorikat, csupán ez érdekelt. Na mindegy úgy is kiléptem a csopiból, de még egyszer elnézést kérek és igen rájöttem hogy hibáztam. Sajnálom.
2014. júl. 1. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!