Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hetente hanyszor szeretkeztek?...

Hetente hanyszor szeretkeztek? Ahol kisgyermekek vannak. Milyen idōsek a gyerekek? Milyen a libidod?

Figyelt kérdés
4 éves,1.5 éves a gyerekeink.én csak heti 2 szer kivamom...szoptatok még.libididom 0
2014. jún. 30. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
3 éves, 12 hetes pocaklakó, minden nap, van amikor többször is. Én kívánom most is. Szoptatás alatt is kívántam. Az első baba után csak a kötelező 6 hetet vártuk meg.
2014. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Jó, ha heti 1-2 alkalommal együtt vagyunk, de én, mint feleség-anyuka, többször is kívánnám, nekem semmi gond nincs a libidómmal. Csak a férjem hajnalban kel, így korábban is fekszik le, sokszor vagy a gyerekünkkel egy időben vagy még korábban elalszik, mint a gyerek, így sokszor fáradt és így nem nyaggatom. De azért, ha tudjuk, akkor összehozzunk.:)

Én, ha heti 3 mindig meglenne, akkor annak nagyon örülnék.

Amúgy 3 és fél éves kisfiunk van.

2014. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 4honapos.meg csak pro almozasok vannak mert erzekeny a gatam.a libidom a nulla alatt van vhol:-(
2014. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
nagyon változó, van, hogy kéthetente egyszer, van, hogy heti 5-6-szor is. nagyon kimerültek vagyunk mindketten estére, ha alszik is a lányunk, sokszor mi is ezt választjuk szex helyett ... remélem ez azért változik majd idővel. 1 éve szültem.
2014. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves, 6 hós.

A libidóm a béka segge alatt, 2 hetente 1x-2x tudunk együtt lenni. :(

2014. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5 és 3 évesek, rossz alvók. Hetente vagy kéthetente 2x. Libidom - 10, abszolult nem kivánom.folyton fáradt vagyok örülök ha aludhatok. Ovi csak azeptembertöl lesz.eddig a nagy sem járt.
2014. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Három gyermek, 7-5-2 évesek. Heti 2x igyekszünk, de nem mindig megy a gyerekek miatt. Libidóm a béka feneke alatt..
2014. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves lányunk van.Heti 1x kívánom,még szoptatok.

A libidóm a 0-nál is kevesebb!!! :(((

2014. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kisfiú, van, hogy naponta, de a jellemzőbb,hogy két naponta, a legnagyobb problémánk azzal,hogy van gyerek,hogy nem eshetünk akármikor egymásnak,különben szerintem naponta többször is összejönne :)
2014. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy gyerkőc van, 14 hónapos. A párommal 10 éve vagyunk együtt, ha ez is számít, így már volt időnk kiélni magunkat. Nekem a libidóm az egekben, ő viszont rengeteget dolgozik (most is), dög fáradt állandóan, így is próbál segíteni, amiben csak tud. Legtöbbször (ha egyáltalán itthon éjszakázik) mire lefekszem mellé ő már rég alszik, reggel pedig előbb kel, mint én. Nos, hogy mikor bújtunk össze utoljára, arra így konkrétan már nem is emlékszem..... :( (Legalább 5-6 hete volt, szerintem.)

De nem erőltetem, nem nyaggatom, tudom, hogy fáradt, értünk dolgozik.

2014. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!