Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek csíkos lett a hasa...

Gottacska kérdése:

Akinek csíkos lett a hasa nagyon terhesség alatt és lila szülés után hány hónappal halványodott el? és kötény hasa lett?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szültem és még látszódnak a csíkjaim, de sokat halványodtak.Egyébként, ha megmarad sem fog zavarni.Genetika.
2012. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem, még elég feltűnőek a csíkjaim, de azért sokat halványodtak, ahhoz képest ahogy kinéztek..
2012. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem szültem, csak híztam majd fogytam közel 30kg-t, így tudom, milyen a hason a csík. Van elég belőle. Kb. egy fél év alatt elhalványul, elmúlni nem fog. A kötényhas... nos, ha időben elkezdesz mozogni, sokat lehet rajta javítani. Érdemes masszázst alkalmazni, hideg-meleg váltott zuhanyt, stb.
2012. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkora hasam volt hogy senki nem hitte el hogy egy baba lakik benne. Na ennek lett is szép csíkos eredménye. Sokáig hasonlítottam magam egy zebrához. Kötényhasam is lett, de már kezd csökkenni. A régi nadrágjaim egy része már rám jön. A csíkok is halványodtak, de a bikini felejtős lesz. Pár csíkom teljesen a gyomorszájig felér :( Sajna ez van, kenhettem én akármivel :(

14 hónapos kislány anyukája

2012. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a combom volt lila csíkos, kb egy év kellett, hogy kivilágosodjon, most fehér csíkos
2012. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9 hónapja született a fiam.A terhesség végén lett csíkos a hasam kb 5 hónaptól halványodott most teljesen fehérek.Császárom lett és kicsit kötényhasam van.
2012. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!