Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meritek mutogatni...

Szülés után meritek mutogatni a strandon a csíkos, megnyúlt hasatokat?

Figyelt kérdés
Augusztusban szültem. Lányom 4,16-tal és most a fiam 3,85-tel született. Vékony voltam és kinyúlt a bőröm. Nem tetszik. Egyberészes fürdőruhát kell vennem,hogy újra strandra mehessek. Titeket zavar a hasatok?
2011. márc. 30. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem,mert egyaltalan nem lett csikos,viszont a melleimrol inkabb nem is mondok semmit...nincs az a melltarto,am eltakarja a striakat :((
2011. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen zavar és nem mutogatom, lefogytam már szülés után, sportolok, de a bőr csíkos maradt, ezt sose tenném közszemlére.

Marad a tankini amúgy szeretem is, szerintem csini:) Egyberészest csak úszni hordok.

2011. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi az a tankini?
2011. márc. 30. 14:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Már tudom. Tök jó...Találtam egy olyat, ami hátulról úgy néz ki ,mintha 2 részes lenne rajtam, de elől a hasnál összeér a ruha. Tök jól néz ki és csak 4200 ft. Be kell szereznem egy ilyet (Monokini).
2011. márc. 30. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem vékony gyöngyházfényű pár csík maradt. Az nem zavar. Különben meg a férjem kondizik, neki meg a válla repedt ki a hirtelen izomnövekedéstől. Szerintem tök szexi. :)
2011. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi az a link, amit találtál?

Én vékony vagyok, csak pár csík van. De hiú majom vagyok, én is tankinit szeretnék idén. Vagy nem megyek strandra.

2011. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] nekem ilyesmi fürdőrucim lesz, eltakarja a csíkjaimat, és ha lesz energiám, akkor a nem csak lapos, de szép hasam többi részét mutatja, plusz szerintem jól néz ki.
2011. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2011. márc. 30. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megmaradt a hasam és már maradni is fog mert már lassan 4 éve szültem. A fiam 62 cm-es volt és 4,5 kg. Eleinte nagyon zavart, mert az apja is mindig tahó módjára piszkált vele. De mára már leszarom. Vannak sokkal rosszabb testű nők is. A lényeg az hogy egészségesek legyünk, én ugyan nem szégyenlem, és simán felveszek bikinit. Ruhában mivel még mindig vékony vagyok néha hallom hogy kérdezik egymástól hogy szerinted terhes?? Eleinte ez is zavart, már ezt is leszarom. Örüljön akinek lement a hasa, az enyém maradt, kész, nem tudok vele mit kezdeni, nem készítem ki magam azzal , hogy rosszul érzem magam miatta.
2011. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jól néz ki ez a tankini, de nekem úgy tűnik, egyik sem lenne alkalmas szépen tartani az én melleimet. Nemigazán van közöttük, olyan merevítős, masszív, kosaras. Ezeken a modelleken gyönyörűen mutat, dehát az ő mellük feszes, inkább az tartja a fürdőruhát, mint fordítva. :) Én 56kg vagyok 168cm-hez, de a mellemd kosaras, és túlvan másfél év szoptatáson. Képzelhetitek. Nekem trükköznöm kell, hogy jól mutassak fürdőruhában, és ezekkel bizony mellrészben nem menne. Inkább az a néhány csík, de szépen tartott mellekkel. :)Végülis az összkép a lényeg...
2011. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!