Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hét év lesz a két gyerkőcöm...

Hét év lesz a két gyerkőcöm között, milyen lesz a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, gondolom már nem játszanak együtt, meg ilyenek.
2014. júl. 3. 19:44
 1/6 anonim válasza:

nem lesz gond:)

köztem és az öcsém közt 5, míg köztem és a hugom közt 8 év van, és jól megvagyunk :)

2014. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémeknél 10 van és nagyon jó! :) A játékban mondjuk a nagy játszik a kicsivel, a kicsi nem tud a nagy játékaival, de már tudnak beszélgetni is egymással, és imádják egymást. A nagytesón fog múlni.
2014. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet nagyon jó a kapcsolatuk.
2014. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén két év van a gyerekeim között. Imádják egymást. A nagyobb sokat segít, de önszántából is játszik, fest, gyurmazik vele. A kicsi elmúlt két éves.
2014. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátoméknál 8 év van köztük, fiúk, már felnőttek. Egy picit távoli a kapcsolatuk, de jóban vannak. Annyi volt a gond, hogy a fiatalabbik mindig csak idősebbekkel volt körülvéve a bátyja révén, ill. felnőttekkel a szülei révén, így picit komolykodós volt, és 30 felett kezdett baromi idétlen lenni. :)
2014. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Molnárka Katalin:HÉT,azaz 7 ÉV,nem 2 év....

Kérdezőnek:Sok múlik a családon,a gyerekek természetén,habitusán is.A férjem és a bátyja között pont 7 év van,2 éve nem beszélnek egymással...gyerekként normális volt a kapcsolatuk,bár nem voltak közös dolgaik.Az én 1. és 2.gyerekem között 16 év a korkülönbség.A kicsi 6 éves,rajong a nagyért.Bár az is igaz,a nagy már 3 éve nem lakik itthon(22 éves),külföldön egyetemista(a kicsi nem nyúzza,idegesíti a nagyot,a nagy nem szívatja állandóan a kicsit).Van egy 22 hónaposom is,Ő is imádja a nagyot,a középsővel-4 év 3 hónap a kor különbség-jól megvannak,ám naponta vívnak,veszekednek valamin.Ami persze a korukból adódóan teljesen rendben van(szerintem).

2014. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!