Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most ez komoly? Felicitas...

Most ez komoly? Felicitas 4/4-es csomag?

Figyelt kérdés

Ma vettem át a Felicitas utolsó babacsomagjat!

Egyszerűen meg vagyok dobbenve... Tudjátok mi volt benne? 1 db keresztrejtvény!!!!!!!

Nem azt mondom, h valami extra dolgot vártam, na de ezt egyszerűen nem tudom mire vélni!

Van köztetek olyan, aki mostanában vette át? Nektek mi volt benne?


2014. júl. 3. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Ajándék lónak ne nézd a fogát.
2014. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
SZia,én a 3-as csomagtól is le voltam döbbenve,tavalyi újság volt benne meg szintén tavaly lejárt akciós kupon. Ja meg egy kb 3 cm-es kis textil figura.
2014. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy én át sem veszem... A nagyobbik fiamnál is egy majdnem lejárt bébiétel 12 hónaposoknak, és egy 80-as póló volt benne. A pólót végülis használta :) A keresztrejtvényt majd oda tudod adni a gyereknek ha már megtanult írni-olvasni :) Türelem :)
2014. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó mint írtam, h én valami nagy dolgot vártam, csak amikor látom az átvevőkuponon, h mire lehet számítani (kremek, cumi, kiskanal, és engem a Felicitas kiskonyv is érdekelt volna, amiben a baba 6-12 hónapos koráig terjedő időszak van összefoglalva) akkor azért csalódás ér.

Na mindegy, csak kíváncsi voltam, másnál mit tartalmazott a csomag. :-)

2014. júl. 3. 21:29
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Igazi feketehumor. :) Mert a legtermészetesebb, hogy ha megszületik a pici, keresztrejtvényt fogsz fejteni. :)
2014. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Hú ez durva,3 éve született a fiam akkor még elég sok használható volt a csomagokban.
2014. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a várandós csomagban volt keresztrejtvény, azonkivül 3 teafilter, egy picike sudocream, 1 mellbimbóvédő minta és 1 pelus. Én is többre számítottam és se kupon, se semmi.
2014. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz volt benne, mint az utolsó hozzászólónak.
2014. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

gondolom nincs pénzük belerakni több cuccot.

ajándék lónak..

2014. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem is csak keresztrejtvény volt benne, meg egy pár soros A/4-es lap, hogy ebben a csomagban mennyi hasznos dolgot fogok találni. Komikum volt!
2014. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!