Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági nyilatkozat menete...

Apasági nyilatkozat menete falun, felnőtt emberek esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy édesapám nem vett a nevére még kiskoromban és most egy kitalált név van az anyakönyvi kivonatomban. Most 23 éves vagyok és szeretnénk elintézni hogy édesapám a nevére vegyen, de elég beteg ahoz hogy beutazzunk anyakönyvi hivatalhoz, esetleg a faluban lévő polgármesteri hivatalnál is el lehet intézni? Illetve mi a menete ennek a procedúrának? A válaszotokat előre is köszönöm!

2014. júl. 6. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lenne hozzá pofám, hogy az örökségért a nevére vetessem magam... írjon végrendeletet, ha akar.
2014. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt ott kêrdezzétek meg, hátha van olyan megoldás hogy csak neked kelljen utazni
2014. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez nem az örökségről szól, hanem arról hogy belenézek az anyakönyvi kivonatomba és egy idegen ember neve szerepel. Nekem ez kellemetlen rossz érzés. Miért kell az emberben mindig a rosszat látni nem értem, vagy csak magadból indultál ki?
2014. júl. 6. 17:03
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
23 évig nem volt rossz????
2014. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
4-es, nehogy már a kérdező legyen a hibás azért mert az apja nem vette a nevére csecsemő korában!!!
2014. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem is tudtam hogy az anyakönyvi kivonatomban egy kitalált személy szerepel mint apa, azt meg hogy nem vett a nevére nem vettem annyira magamra, sőt nem is foglalkoztam vele mert mindig is nagyon jó kapcsolatom volt az apukámmal.
2014. júl. 6. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:

de lehet eddig is zavarta csak most jutott el arra a szintre a dolog a kérdezőnél hogy változtasson rajta!

miért kell egyből nekiesni az embernek?

2014. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy az örökségről itt szó sincs, mert fiatal még és bár mozgáskorlátozott, de egészséges.
2014. júl. 6. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
A 4-ex biztos magáénak érezte a problémát valami miatt...
2014. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Van apám, elismert, felnevelt, él, egészséges.


Viszont nem hiszem, hogy ha 23 évig jó volt ez a helyzet, akkor most annyira fontos és sürgős...


Azt meg hagyjuk, hogy miért nem hívja fel az illető a helyi hivatalt vagy sétál be.

2014. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!