Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a nemi életetek a...

Milyen a nemi életetek a szülés után? Változott valami sűrűség hosszúság (elöjáték van, nincs?

Figyelt kérdés

2 szülésen vagyok tul apás volt mindkettő.

jelenleg a libidóm nem nagy hiszen szoptatok.

előjátékot nem szeretem mert mire beindulok addigra a gyerekem felébred és kezdhetjük elölröl.


nekem heti 2 böven elég a páromnak lehet napi egy nem is lenne sok


2014. júl. 8. 12:12
 1/8 A kérdező kommentje:

férjem 3

2 én meg 30

2014. júl. 8. 12:13
 2/8 A kérdező kommentje:

férjem 32

én meg 30 éves vagyok

2014. júl. 8. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2x szültem már. szülés után nem volt valami nagy étvágyam, ami a szexet illeti. de a férjem kedvéért belementem heti 1x, igaz közben már nekem is mindig megjött a kedvem. Én a szülés után 9 hónappal vettem azt észre, hogy egyre többször kívántam a szexet. előjáték nálunk rövid, mi olyanok vagyunk, hogy elkap a hév, aztán hajrá.
2014. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is 30 vagyok, férjem 39.
2014. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Első gyerek után akkor élveztem újra igazán a szexet, amikor visszaálltak a hormonjaim (miután elkezdtem újra menstruálni), nekem nem a szoptatástól függött, akkor még jó pár hónapig szoptattam utána. Addig szexeltünk, nem mondom, hogy rossz volt, inkább kicsit semmilyen, már kezdtem teljesen kétségbeesni.

A második gyerek után, ááááá. Velünk alszik egy szobában, éjjelente kb 5ször kel, hulla vagyok, a hormonjaim sem álltak vissza, a nagy extra hisztis, dackorszak közepe (2,5 éves, a kicsi meg 5 hónapos), ő nappal merít le teljesen. A kicsi amúgy végigüvöltötte az első 3 hónapot olyan hasfájós volt, 4 hónaposan pedig már kijött 2 foga, akkor amiatt üvöltött, most jön a harmadik, hát gondolhatod milyen a szex. Egy nagy NULLA.

:((((((

Se hely, se idő, se alkalom, hogy igazán belejöjjünk. Ha elkezdünk szexelni (hullafáradtan), tuti felkel valamelyik gyerek. Valamikor csak jobb lesz ez is.

2014. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
zöld pacsi ment
2014. júl. 8. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sajna nincs orgazmusom szeretkezés közben a szülés után, egyetlenegyszer volt 3 éves szültem :(,addig mindig volt minden alkalommal,és érzékenyebb is lett,ettől függetlenül élvezem meg sokat vagyunk együtt heti 5-6 alkalommal,de azért hiányzik,hogy nem sikerül
2014. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24 vagyok a párom 23
2014. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!