Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 4 héttel szeretnén...

Szülés után 4 héttel szeretnénk újra együtt lenni. Tippek?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, akik szülés után nem várták ki a 6 hetet! Köszi! (természetes szülés, első, volt gátmetszésem, ha számít)

2014. júl. 6. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Már be is gyógyult a gátsebed?
2014. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nincs egyáltalán már varratod, és kívül-belül teljesen begyógyult a gátsebed? Az én orvosom nem egy szigorú ember, egész terhesség alatt nem tiktott a szextől, sőt. De a 6 hetet nagyon kérte, hogy tartsuk be. Nem lehet kellemes, ha felszakad a gátseb, de ti tudjátok.
2014. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted viccböl mondják h.6 hét? Nem bírjátok ki?
2014. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ki kellene várni azt a 6 hetet, nem okoskodásképp, de lehet, te úgy érzed, minden oké, ... ha 4 hetet kibírtatok, 2 már nem oszt és nem szoroz. Szerintem a hüvelyed egészsége érjen már többet ennél.
2014. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
2014. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem el, hogy nem lehet 6 hetet túlélni. Megéri, hogy esetleg összeszedsz valami fertőzést és esetleg maradandó károsodást szenvedsz? Nem véletlen mondják, hogy 6 hét kell a regenerálódáshoz.
2014. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Csak finoman, óvatosan.:) Mi csak két hetet bírtunk ki, én erőltettem, mert már teljesen hiányoztak a szeretkezések a férjemmel, semmi bajom sem lett. Mind a három gyereknél kb. két hetet bírtunk ki.
2014. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Fogadtatok, vagy mi? A behatoláson kívül még sokféle módon szerezhettek egymásnak örömet. Attól, hogy valakinek nem lett baja attól, hogy nem várta ki a 6 hetet, attól neked még lehet bajod.

Nőjetek fel, mostmár egy gyerekért is felelősek vagytok!

2014. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól van akkor Pontozz le és szexelj!

Ha valami bajod lesz a te bajod!

2014. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A hat hetet elsősorban azért szokták javasolni, mert addigra általában (sokszor előbb, de akad olyan is, hogy később) begyógyul a levált méhlepény helye a méhben, tehát nem (csak) az esetleges látható/érezhető hüvelyi sérülések, hegek miatt ajánlott ez a türelmi idő.
2014. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!