Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amire nem költötök a...

Mi az amire nem költötök a gyerek (ek) kel kapcsolatban? Elvből v mert helyettesíthető?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolok rá én mennyi babás dolgot nem veszek meg,más is van így ezzel? Mik ezek? Jöhet étel-ital-tárgy,amik nélkül cseperednek a gyerekeitek.
2014. júl. 8. 19:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%

Cumisüveg - anyatejes, inni pohárból iszik

Pelenkakuka - feleslegesnek tartom

2014. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%
Pont mint az első, plusz nekünk a popsitörlőhös sincs tartónk.
2014. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az eddigi felsoroltak mind hasznosak,de pl drága,felesleges beszélő,énekelő,angolul dumáló FP játékot nem veszek,kendő nem vennék,nem is veszek számomra nem szimpatikus és felesleges,sterilizáló készülék- a Mamos üvegek forróvízzel a mikróban sterilizálhatók vagy könnyedén ki lehet főzni,légzésfigyelő-nem tartom szükségesnek mindenre felébredtem és a bölcsőhalál é egyebek ezzel nem kerülhetőek el max eleve beteg babánál,koraszülöttnél lehet haszna.
2014. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

Sterilizáló-mert van fazék

Üveges bébiétel-mert lehet főzni (utazáshoz szoktam venni)

Cumisüvegmelegítő-mert semmit nem ér és lassú

Meg sok dolog van ami nélkül fel lehet nőni.

2014. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

Cumisüveg, 1 éves koráig szopott, utánna meg csak szívószállal, vagy pohárból ivott.

Drága pelenka, Pampers, libero, olcsó Bogi pell pelenkát veszek.

Plüss figurák, egyik gyermekem sem játszik vele.

Szundikendő, nem alszanak el vele.

Nem veszek kecskeméti meg hasonló gyümölcslevet, főzök be szörpöt, az legalább tudom miből van.

Borostyán lánc, nem hiszek benne.

2014. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
csecsemőmérleg - a védőnőnél és a dokinál is mindig le van mérve
2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%

Amik hirtelen eszembe jutnak, hogy sokan megveszik, de nekünk eszünkbe se jutott:

Légzésfigyelő, sterilizáló, pelenkakuka, pihenőszék, drága FP és hasonló játékok, márkás ruhák, üveges bébiételek/italok, járássegítő, babykomp, járóka, borostyánlánc stb.

2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert helyettesíthető, a baba-üzletben sok pénz van!! De full felesleges nagy részük. Az eddig felsoroltak +pelenkázó táska, pelenkázó komód..áá én inkább azt tudnám írni mi KELL, mert az rövidebb, mint ami nem kell :-).
2014. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
27%
Már megint jött pár dilis anyuka lepontozósdit játszani,sajnálom,hogy ennyire vacak az életetek,hogy ez az egyetlen örömötök.
2014. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Babapuding,babadesszert,babavíz,FP játékok,habfürdő,sterilizátor,gyümölcsjoghurtok,csokik,kekszek,cukorkák (nagyon módjával,kivételes alkalmakkor igen)
2014. júl. 8. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!