Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van tele mindig az IKEA...

Miért van tele mindig az IKEA virnyogó kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés

#gyerek #IKEA #virnyogó
2014. júl. 6. 15:50
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
54%
Mert ha nem lenne tele virnyogó kisgyerekekkel, akkor most nem tudtál volna kérdést kiírni.
2014. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
ezt miből vezetted le?
2014. júl. 6. 15:52
 3/59 anonim ***** válasza:
44%
Mit jelent a virnyogó?
2014. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom,tegnap voltam én is és baromira nem értettem hogy a pár hetes/hónapos babákkal miért rohangálnak az üzletben,elhiszem,hogy szükség van valamire de a baba előtt is be lehet szerezni vagy valaki vigyázhat rá,vagy az egyik szülő otthon marad vele de én sajnálom Őket, engem is nagyon zavart, hogy nem tudok lépni mert rohangáló bömbölő gyerekeken nem akarok átesni.Megértem ha nincs más lehetőség de vagy 20ember nem tudja hova tenni azt nem is értem,mikor gyermekmegőrző is van. Nekem is van egy fiam mindig megoldottam,hogy ne vigyem pedig 3 éves már,de nem neki való.
2014. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
34%
*120ember
2014. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
57%
Arra nem gondoltok, hogy lehet, hogy 100-200 kilométerre laknak, és ha már elmentek Budapestre, akkor bemennek oda is?
2014. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
40%
Ettől függetlenül is meg lehet oldani,hogy ne rohangáljanak a gyerekek az áruházban,ha annyira muszáj bemenni,meg mondom ott a gyermekmegőrző nem véletlenül találták ki,csak sokan úgy érzik az egy játszóház,de akkor is bosszantó,mész a polchoz és a rohangáló 3 évesek neked jönnek,meg mindig ordít legalább egy gyerek
2014. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
55%
le lehet pontozni,de nem hiszem,hogy mindig el kéne nézni a gyerekeseknek mindent csak azért mert gyerekkel vannak
2014. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
38%

Én se értem, mert van webshop is. És valljuk, nagyon sokan csak pár apróságot vesznek.

Nyilván mondjuk kanapét nem rendel az ember látatlanban, de komoly dolgot amúgy se gyerekkel megy venni, mert egy átlag családban 50-100ezer Ft sorsának az eldöntését nem két "unatkozok" és "pisilni kell" kijelentés között hozzák meg.

2014. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
35%
Legfeljebb a te kölköd virnyog. Majom.
2014. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!