Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemeltem a...

Szerintetek megérdemeltem a büntetést?

Figyelt kérdés
Hat évig kitűnő tanuló voltam,de sikerült valahogy hazavinnem a suliból kettő kettest meg a tesitanárom akit egyébként imádok,emiatt le is szidott,hogy nem tanultam és azt mondta,hogy mégegyszer ne hallja meg,hogy nem tanulok,vagy különben nem enged be edzésre ő az edzőm is.Emiatt nagyon szomoru lettem és sírtam.Utána hazamentem és az apukám nagyon régen nagyon jó barátságban van a tesitanárral,és elkérte az ellenőrzőm,mert már ő tudta miket kaptam.én meg nem akartam odaadni.De a végén kivette a táskámból,amit nem vettem észre és odahívott,hogy beszélni akar velem leültetett és leszidott.Utána azt mondta,hogy a tanárom már tájékoztatta a suliban történtekről,én erre nem tudtam megszólalni.Eltiltott egy hétre a kedvenc sportjaimtól.Jogos ez?Vagyis ti erről mit gondoltok?Lécci írjátok oda azt is,hogy hány évesek vagytok és hogy fiu vagy lány köszi
2014. júl. 10. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Ennyire unalmas már most a nyári szünet?

2014. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem dől össze a világ ettől a két db kettestől...


Ha ez a büntetés, fogadd el. Olvass addig, foglald le magad másként, és mindig legyél őszinte a jegyeiddel kapcsolatban.

Lehet, hogy a büntetés is hamarabb letelik, esetleg megenyhül apukád.


39/N

2014. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de az elsőt nem értem
2014. júl. 10. 14:14
 4/9 anonim ***** válasza:
1 hónapja vége van az iskolának, miért épp mosz jutott eszedbe kérdezni?
2014. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
még nincs egy hónapja vége de amugy azért most kérdeztem,mert még mindig emlékszem rá és nem tudom,hogy jogos-e
2014. júl. 10. 14:25
 6/9 A kérdező kommentje:
meg nem mindegy mikor kérdezek?
2014. júl. 10. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, egyik nap ezért, másik nap azért szidott le apád, és azt kérdezed jogos-e? Mindegyik fiktív sztori, vagy egyszer az egész történetet is olvashatjuk a maga valójában? Most két kettes, a múltkor egyes témazáró és szaktanári? És persze apukád a szigorú mindig. Könyvet írsz, vagy a naplódat akarod kiszínezni?
2014. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
milyen egyes?
2014. júl. 10. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos,normális szülő neveli a gyerekét,nem csak azt mondja "utyuli putyulum ejnye-bejnye"
2014. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!