Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen büntetést alkalmaztok...

Milyen büntetést alkalmaztok a gyereknevelésben vagy mit javasoltok egy első osztályos kisgyereknél?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

én inkább dicséretet alkalmazok a gyereknevelésben.

mi a konkrét dolog, ami miatt büntetésen gondolkozol, hátha úgy könnyebb segíteni

2010. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Büntetésre vagyok konkrétan kíváncsi. Én is a jutalmazós módszer híve vagyok, de érdekelne hogy aki büntet, azt mivel,hogyan teszi
2010. okt. 26. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Nekem is első osztályos a kislányom,én is a dicsérgetés és a jutalmazás hive vagyok! Elmagyaráztam neki hogy menyire fontos az hogy tanuljon hogy legyen belőle valaki! a piros pontokért,csillagokért 50 ft jár,ösztönzésképp! Viszont megmondtam hogy feketét látni sem szeretnék! Nálunk a büntetés az hogy nem nézheti a disney chanelt és nem netezhet, Hannah Montanna mániás!

Épp multhéten vesztünk össze,mert a kisasszony azt mondta hogy én kinzom az olvasással! Én csak lazán mondtam neki hogy,örüljön hogy van ki kinozza és hát megmutatam neki hogy mien az akit nem kinoztak hogy tanuljon!

Pont szemétszállitás napja volt és a faluban van egy asszonyka a ki más kukájába turizik állandoan! És megmutattam neki az ablakból,hogy őt nem kinozta az anyukája, és hogy nagyon gyorsan döntse el hogy szótfogad és olvas,vagy beszélek a nénikével hogy a szemétszállitás napján vigye el egy kis körútra és akkor megnézheti hogy mi lessz abból aki nem tanul,hogy a kenyér sarkáért is turja a más szemetét! Ellnézést ha egy kicsit hosszúra sikeredett! De én is kiváncsi lennék hogy ti mivel probálkoztok a gyereknél hogy tanuljon! Nekem ez most hirtelen bejőtt,bár ez sem örök megoldás!!

2010. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Büntetés érdekel.

Ha valmit nem csinál meg, nem fogad szót, milyen büntetést kap a gyerek.

2010. okt. 30. 16:54
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Nem kap büntetést, csak hasonló helyzetben ugyanúgy viselkedem vele, mint ő velem, és elmagyarázom, hogy miért esik rosszul, amit csinál.

2014. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tv vagy számítógép megvonás
2014. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!