Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leírnátok a véleményeteket a...

Leírnátok a véleményeteket a Fanna névről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég olvastam ezt a nevet egy internetes listán,és nagyon megakadt a szemem rajta. Az érdekelne , Ti mit gondoltok róla?

Köszönöm :)


2014. júl. 10. 16:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek!

Megoszlanak a vélemények ahogy elnézem :)

2014. júl. 10. 20:15
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is inkább Fannira szavazok! A Fanna nekem is erőltetett....
2014. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen "mutáns", keverék nevek nagyon nem tetszenek. Másrészt tuti elírnák mindenhol, utána meg lehet menni igazolványt csináltatni megint, mindenhol lebetűzni, elmagyarázni, hogy nem, nem elírták.
2014. júl. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem főleg fura.

De a Fanni se jó, az olyan becenév.

Egy ismerős Fanni lányát becézi így.

Kicsit olyan nekem mint a Gemma, azt hinnéd csak félre hallod.

2014. júl. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem főleg fura.

De a Fanni se jó, az olyan becenév.

Egy ismerős Fanni lányát becézi így.

Kicsit olyan nekem mint a Gemma, azt hinnéd csak félre hallod.

Bár a sok Anna, Hanna, Panna, Manna mellett már a Fanna is elfér.

2014. júl. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik... a jelentése miatt is, meg nem szeretem a túlzottan gyakori neveket, ezért a Hannát, Annát nem adnám, pedig egyébként nagyon tetszenek. A másik ilyesmi, ami ritka, de szerintem szép, a Janna.
2014. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
nekem a fanszőrzet jut eszembe róla. Nem adnék olyan nevet, ami alapján csúfolhatják majd...
2014. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,még erősen gondolkodunk rajta,és szerintem nagy valószínűséggel inkább a Fannit választjuk.

Bár a fanszőrzettel nem tudom elképzelni hogy csúfolnák az ilyen nevű embereket,például sok Panni is van,akkor Őket a női nemiszerv egyik becézési formájával csúfolnák?

:)

Mindenesetre köszönöm a válaszokat mindegyikőtöknek!

2014. júl. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!