Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Johnson's baby gentle cleansin...

Johnson's baby gentle cleansing törlőkendőt vehetek egy újszülöttnek? Az összetevői alapján semmivel sem rosszabb mint a többi illatos fajta.

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Gabit vettem mert rá van írva, hogy újszülött kortól használható, pedig az összetevői elég rosszak. Nyugodtan vehetsz neki bármilyen törlőkendőt, eleinte én is néztem mi van benne, de 1. nem lehet mindent kiszűrni, 2. egyik sem sokkal különb a másiknál, 3 nem lehet anyagilag bírni, hogy mindig csak a legtökéletesebbet vegyem. Van ismerősöm aki nem is használ törlőkendőt, hát én elképzelni sem tudom nélküle az életünket. (vattakorongot és vizet használ)
2014. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül drágább az ami jobb! A Dm és a Rossmann saját márkás (Babylove, Babydream) extra illetve ultra sinsitive illatmentes törlőkendőinek tökéletes az összetétele és nem kerülnek egy vagyonba. Én nem használnék egyetlen gyereknél sem (nem csak csecsemőnél) ittatosított, mindenféle irritáló szeméttel átitatott vackot.
2014. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem szeretem ha nincs illata a törlőkendőnek. Olyan mintha semmit nem használtam volna. Meg így vagyok az öblítővel és a fürdetővel is. Eszembe se jut gyógyszertárit venni. Kőolajos az is. Annyi, hogy nincs illata. Vettem lila Johnson's fürdetőt meg sárga Lenort öblítőbe.
2014. júl. 12. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen ragaszkodsz az illatos cuccokhoz, akkor egy nagy kalap... az összes, nincs különbség köztük.

De azt remélem tudod, hogy az illat miattad van és nem a gyerek miatt, mert az ő bőrüknek kifejezetten károsan ezek az illatosított cuccok.

Igen a patikai fürdető és társai tele vannak kőolajjal, de vannak olyan termékek amikben semmiféle kőolaj származék vagy egyéb káros irritatív anyag nincsen.

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

[link]

Tulajdonképpen a Te dolgod hogy mit használsz, és ha ennyire ragaszkodsz az illatokhoz akkor úgy sem lehet téged meggyőzni az ellenkezőjéről, de legalább tudd, hogy mit okoznak ezek "szuper" illatok és mennyit ártanak a babádnak.

2014. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megérteni, hogy nem mindenki BIO anyu, nem mindenki nézi, hogy miből vannak a termékek, szereti és meg veszi. Már az sem egészséges, hogy levegőt kell vennünk. Rendben, próbál az ember az újszülöttjének mindent megadni, de ettől még nem rossz anya az aki nem BIO és minden kőolajtól, illatanyagtól mentes terméket vesz. Elvégre mindegyik baba termék babáknak van kitalálva, még akkor is ha tele van káros anyaggal. Babák 100-ai nőttek fel Jonsos's termékeken, sőt, hogy messzebb ne is menjünk hypoval tisztított pelenkán is, és láss csodát emberek lettünk.
2014. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a johnson's popsitörlőtől nagyon vörös lett a popsija. Ha már illatosat akarsz akkor a nivea törlőkendőjét tudom ajánlani. Nagyon jó illata van.
2014. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös válaszoló!


Nem kell mindenkinek "BIO maminkak" lenni, de ezek szerint Te sem vagy tisztában azzal, hogy a baba termékek nem babáknak lettek gyártva a közhiedelemmel ellentétben. Az illatuk a "babás", de az összetételük ugyanaz, mint egy felnőtt tusfürdőnek, testápolónak, sminklemosó kendőnek. Ennyi erővel minek veszel "babásnak nevezett" termékeket ha az összetétel úgy is mindegy. Kenhetnéd/fürdethetnéd/törölhetnéd a sajátoddal is az mégsem teszed, mert "óvni" akarod a gyerekedet azért veszel "Baby" termékeket, nem?

2014. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!