Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta tápszer a leg...

Melyik fajta tápszer a leg rosszabb tápszer, igaz hogy minél drágább annál jobb?

Figyelt kérdés
Írjatok kinek mi vált be, és mi volt a rossz tapasztalat.
2013. dec. 16. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A legsz_rabb amit próbáltunk a Milupa Milumil HA volt. Egyrészt baromi drága, 2200ft/500gr, másrészt 1 hétig nem volt tőle széklete a lányomnak...

Közepes volt a Humana 1-es, de ettől meg bukott. 500ft/500gr.

Legjobb a Humana Baby Fit volt, nagyon szerette a lányom, nem is bukott tőle. :) 615ft/500gr.

2013. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet egy konrét tápszerről kijelenteni, hogy az a legrosszabb. Nyilván minden forgalomban lévő tápszer megfelel az előírásoknak. Inkább babafüggő, hogy kinek mi válik be. Mi próbáltunk már közel 10 félét az elmúlt 16 hónapban. Az elején csak a Milumil Ar-t tudta meginni. Ami az első babájának jó volt, a Humana Baby fit, attól a mi lányunk nagyon bukott. A Milumil Ha-tól sem volt szorulásos, de attól is bukott. Kb. 1 éves korától nem kell neki Ar-es tápszer, utána a gyümölcsös 3-as Milumilt, 2 hónapja pedig a banános 12 hó fölötti Milumilt kapja. Én nem tapasztaltam egyértelműen, hogy minél drágább annál jobb lenne.
2013. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Nestlé cuccok jöttek be legkevésbé, a dm-es Babylove volt a kedvenc :)
2013. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fájhat a hasa attól hogy bukik az az minimális mennyiség minden etetés után visszajön?
2013. dec. 17. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!