Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszenek ezen a...

Nektek hogy tetszenek ezen a nevek?

Figyelt kérdés

Ompoly,Szelestyén

Nekem nagyon tetszenek ezek a fiú nevek .


2014. júl. 12. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Szegény gyerek...
2014. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...egy kicsit furan hangzanak.

De ha nektek tetszik..az a fontos

2014. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szokatlan nevek de tényleg az a fontos, nektek mi tetszik. Viszont a Szelestyén pont úgy hangzik mintha sejpítve mondanánk a Sebestény-t,ez okozhat később gondokat.
2014. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek.
2014. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha ki akarsz tolni a gyerekkel, add neki nyugodtan. Sose ertettem hogy miert kell kimondhatatlan, vagy 'osmagyar' nevekkel keseriteni a gyerekek eletet. Ha azt gondolod ettol lesz majd 'kulonleges', meg 'sikeres', sulyosan csalodni fogsz...
2014. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki sem bírom mondani őket. :) Ezek anyakönyvezhető nevek?
2014. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő ronda, ezeket lehet anyakönyveztetni??
2014. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Ompoly- ról nekem a sompolyog szó jut eszembe. Lehet, hogy másnak is az fog, ha majd az iskolai csúfolódásra kerül a sor.......

A Szelestyén viszont érdekes, nem is rossz.

2014. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazán nekem sem tetszik egyik sem, de ízlések és pofonok... Valószínűleg az én gyerekeim nevei meg másnak borzalmasak. :) Az Ompolyt egyszerűen nem tudom hova tenni. Ha valaki így mutatkozna be, biztos legalább háromszor kérdeznék vissza, hogy mit mond, leírva látva pedig fogalmam nem lenne, hogy egyáltalán fiú vagy lány. A Szelestyén legalább hangzásra már névnek hangzik, de arra is biztos visszakérdeznék. A csúfolódásokkal nem foglalkozok, ha egyik gyerek csúfolni akarja a másikat, akkor fogja. Ha nem a nevét, akkor mást, így nálam ez nem volt szempont névválasztásnál.
2014. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
nekem a Szelestyénről egy bélgázokkal küzdő Sebestyén jut eszembe.
2014. júl. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!