Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliában élünk a kedvesemmel,...

Angliában élünk a kedvesemmel, és a születendő lányunknak keresünk nevet. Nektek melyik tetszik a leginkább?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk az átlagos nevek hívei, mégsem szeretnénk hivalkodót. Ezekből kellene válogatni:

Sophronia, Rhiannon, Philomena, Imogene, Prudence



2014. júl. 13. 22:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Imogene gyönyörű, bár tényleg nem olyan különleges. Nekem a Rhiannon tetszett nagyon, amikor még csak a kérdést olvastam, aztán írta valaki, hogy Trianon, és azóta nem tudok tőle elvonatkoztatni. :( A Prudence olyan gonosz öregnénis, a másik kettő szép.
2014. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül az Imogene-t választanám.
2014. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Philomena,Prudence
2014. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Egyik név sem a legjobb, de hát mindenkinek saját döntése, hogy nevezi el a gyerekét.

Ezek közül Rhiannon a legjobb szerintem.

2014. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
68%

Nekem a felsoroltak közül egyedül a Prudence tetszett meg, az valahogy olyan elegáns:)


"Ő itt a kislányom, Prudence."

"Ő a legjobb barátnőm, Prue!"

"Szia, Prudence vagyok!"

"Prudence Miller? Gratulálok, fel van véve!"


:D:D:D:D


Szerintem olyan jól hangzanak!:)


Majd írjátok ki ide a döntés eredményét is!:))

2014. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
81%
És a Florence az nem jó?
2014. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
79%
Még a Sarah is jó lenne
2014. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
24%
szia, semmi közöm nincsen Angliához, de szerintem a Filoména és az Imogén (Imodzsen) és a Prudencia is nagyon jó nevek. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy ezek Magyarországom is engedélyezett nevek ritkák és szépek. Nekem a személyes kedvencem a Prudenc - ezek közül - amúgy a legszebb angol női név szerintem a Hope. :-)
2014. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
Hát ezek itthon mind borzalmasak. Igen, ritka, némelyik még kimondhatatlan is. Én a te kérdésedet, inkább Angliában tettem volna fel. Mégis csak ott éltek. Ott ezek a nevek mennyire különlegesek, vagy meghökkentőek.
2014. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Miller családnév szerencsés, akár még angolnak is hihetik majd a gyereket. sajnos nálunk egyből lejön majd, mikor bemutatkozik, hogy nem angol. Én a Lara nevet adtam neki, nem nagyon használják itt sem, de ismerik, tetszik, hogy ő lesz az egyedüli Lara valszeg az osztályban. (szeptemberben kezdi a sulit:D) Most én is terhes vagyok megint és még nem tudom, hogy lány lesz e vagy fiú, de vagy Lea vagy Alex van a pocakban:D Én a kettő között vacillálok. Úgy értem nem akarok túl régimódi, átlagos nevet, de nekem az általad felsorolt nevek már túl...sok. Túl modern, túl külföldies.

Ismertem egy Imogene-t, nem toplistás név, és a többi se, így nem tucatnevek. Nem tudom, itt is, hogy nem unják meg ezeket a tucatneveket...25 Jack meg Jon,...

Kovács-hoz nem lennének jók ezek a nevek, de Millerhez jó, ha tetszik nektek. Dönteni nem tudnék, talán a két utolsó.

2014. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!