Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliában élünk a kedvesemmel,...

Angliában élünk a kedvesemmel, és a születendő lányunknak keresünk nevet. Nektek melyik tetszik a leginkább?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk az átlagos nevek hívei, mégsem szeretnénk hivalkodót. Ezekből kellene válogatni:

Sophronia, Rhiannon, Philomena, Imogene, Prudence



2014. júl. 13. 22:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első három nem tetszik.

Az utolsó (Prudence) tetszik hangzásra, de mivle tudok angolul (és jogáaz vagyok), tuti nem nevezném így. Nem adnék olyan nevet a gyerekemnek, aminek van jelentése (kivéve virág náv, mint Rosa stb.). Így Hope-nak sem hívnám, magyar példákat említveitthon pedig épp ezért nem nevezném Napsugárnak, Málnának vagy Barnának.

Így az Általad felsoroltak közól az Imogenet választanám.

2014. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék úgy választottak nevet, hogy ne legyen az, hogy esetleg az egyik nemzetiségű nagyszülő, dédszülő, egyáltalán család, nem tudja megjegyezni, leírni, rendesen kimondani. Szerintem amiket te felsoroltál, az egyik sem az a kategória. Azon kívül, hogy mindegyik olyan, még igen, még angol nyelvi környezetben is, sőt leginkább ott, mintha egy sztriptíz táncosnő művészneve lenne.
2014. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
eulalia
2014. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 PearlDiver válasza:
100%
És az hogy hangzik, hogy Lily Florence Miller? Hasonlít a Prudence-re, de kevésbé hivalkodó.
2014. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!