Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri 92 cm-es átmérőjű...

Megéri 92 cm-es átmérőjű szobai trambulint venni? Valakinek tapasztalat ez ügyben?

Figyelt kérdés

Lányom nemsokára három éves lesz, de még mindig nem tud páros lábbal ugrani.

Igényli, hogy "hoppozzunk", de önállóan sehogy sem sikerül neki, akárhogy is próbálkozunk, akárhogy is gyakorolunk. Gyakoroltunk már talajon, próbáltam úgy, hogy én ugráltam, és próbáltam rávenni, hogy kövessen, utánozzon, próbáltuk ágyon, lépcsőn, de sehogy nem érez rá. Úgy nagyon szereti, hogy én fogom, és segítek neki, de bevallom, már nagyon nehéz.


Gondoltam, hogy veszek neki egy kis szobai trambulint, de a legolcsóbb, 92 cm átmérőjű 6000 Ft volt használtan. Eléggé drágállom, csak akkor venném meg neki, ha tényleg segíthet neki az ugrálás ismeretének elsajátításában.


2014. júl. 17. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!