Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell egy 6 éves gyereknek...

Kell egy 6 éves gyereknek váltós bringa? E kettő között vacillálunk (link).

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ezzel jár majd suliba és a szántóföldön kutyát futtatni.


2014. júl. 17. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6 évesnek én nem vennék ilyen bicajokat. Minek? Előbb tanuljon meg rendesen biciklizni, és majd tizenéves korban vegyél valami komolyat. Most olyat vegyél ami nem baj ha tönkremegy vagy ha ellopják.
2014. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De én meg veszek. Hiába 6 éves, nagyon jól biciklizik.

A kérdésem nem arra vonatkozott, hogy kell-e ilyen "flancos, drága" bringa, vagy nem.

2014. júl. 17. 22:32
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

6 évesen a fiam, már elég komolyan biciklizett. Nyáron voltunk vele Balaton körtúrán. Váltós bicója volt.

Amikor kicsi volt (3 éves) megvettem neki a legolcsóbb 2 kerekű bicajt amit neten találtam. Hát hiba volt, le is cseréltük. Ha sokat fogja használni, én mindenképp jó bicajt vennék. Ha csak egy évben 2-szer kerül elő akkor felesleges.

2014. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
HA ezzel megy suliba akkor mindenképpen érdemes márkás biciklit venni. Nem tudom a kettő közül melyik a jobb hasonlók, nekem az első jobban tetszik, de műszakilag elég hasonlók, árban szintén. És igen ha sokat használja és tudja is használni, és keret is van rá, kapjon márkás, jóminőségű biciklit, olyat amit sokáig tud használni, állítható kormány és ülés. Ezek mellé megfelelő bukosisak is kell! Valamint érdemes jóminőségű lakatos is beszerezni. Amire én figyelnék, hogy az ülés és a kerék ne "gyors" állítható legyen ha nem csavaros, mert azokat amiket csak ki kell kattintani azoknak gyakran ellopják a kerekét és az üllését.
2014. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 vagyok: rosszul írtam a második (csajos) jobbnak tűnik.
2014. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A kerék, a váz tök ugyanaz.

Csak az egyik váltós, a másik nem. Ennyi. (meg az egyik csicsás:))

Mindkettő ülése gyorszáras. Csak nem lopják el...

2014. júl. 17. 22:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Rolleres/görkoris bukója van, az bringához is jó.
2014. júl. 17. 22:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem is flancos és nem is drága
2014. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezek a legolcsóbb biciklik ebben a méretben. Ennél az Obiban is drágább a NoName gagyi bicikli.

A második szebb, csajosabb!

Ennyi idősen váltó nem nagyon kell, felesleges neki, csak szórakozásból váltogatna.

Én azt választanám amelyik Kontra fékes, mert ha gyorsan megy, hirtelen lefékez, nem esik el, nem esik orra/fejre!

2014. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor 6 eves volt a fiam mi is valtos biciklit vettunk neki.Gyorsan megtanult vele valtani,es nagyon hasznosnak is bizonyult,mert ahol akkor laktunk nem volt eppen egyenes a terep.Erezte mikor nem bir tovabb tekerni es azonnal valtott.Most 8 eves,a biciklinek semmi baja,csak az ulest kellett kicsit megemelni.

Mi 2 evesen vettuk neki az elso ket kerekes bicajt,ez sajnos egy ev alatt tonkrement.3 eves koraban kapott ujat,akkor mar teljesen mas szempontok alapjan valasztottam egy meretehez kepest draga kisbiciklit(35000 volt). Ezt 3 ev hasznalat utan serulesmentes,ujszeru allapotban tudtuk elajandekozni.

2014. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!