Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesvitamin fogamzásgátló...

Terhesvitamin fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. rettenetesen vékony vagyok így szülés után is. most kitaláltam hogy hátha a terhesvitamin segítene ugyanis terhesség utolsó harmadában szedtem és akkor jött rám fel 16 kg elég gyorsan, előtte 4kgot híztam. a kérdés az hogy fogamzásgátlót szedek és nem tudom ez mennyire gyengíti esetleg a hatását? most ezzel a látszólag hülyeséggel nem mennék orvoshoz :-) köszi a válaszokat.
2014. júl. 22. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges terhes vitamint szedni. Bármelyik sima multivitaminnak ugyanez a hatasa.
2014. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A béres cseppről azt hallottam eléggé hízlal.
2014. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan vitamin, ami hízlal. Szóval ez eleve nem igaz. A vitamin legfeljebb az étvágyad növeli, és azért hízol, mert többet eszel tőle. Ehhez nem kell terhesvitamin, akármelyik vitaminkomplex megteszi, de akkor sem lesz bajod, ha terhesvitamint szedsz, ha azt akarsz. Ha nagyon sovány vagy, akkor tuti vitaminhiányod is van, mindenképp javasolt lenne. A helyedben meghallgatnék egy dietetikust is, aki megfelelő étrenddel segítene egy egészségesebb testsúly elérésében. A sport sem utolsó, szintén növeli az étvágyat, és a test-izom-zsír összetétel javulásával te magad is jobban leszel. A túl nagy soványság pontosan olyan egészségtelen, mint a túlzott kövérség.
2014. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki volt az a túlművelt, aki lepontozta az utolsó( mellesleg teljesen korrekt)válaszolót?

Kedves kérdező, hallgass a lepontozott válaszolóra, jókat írt!

2014. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 goolky válasza:
A terhesvitaminok ellen ágálóknak érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy Ceizel Endrének miért adtak majdnem Nobelt-t miattuk, és hogy az USA-ban miért kötelező ezeket a liszthez keverve gyakorlatilag mindenkinek adni... Ja, és van persze szépen választék belőlük, de most a legújabb talán a legjobb is: [link]
2014. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!