Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy anyám megsértőd...

Normális, hogy anyám megsértődött, mert kértem, hogy szülés után pár hétig ne jöjjön?

Figyelt kérdés
Eleve stresszes és feszült a viszonyunk. Amikor az első gyerekem született, eléggé megmérgezte a gyermekágyat az az időszak, amit nálunk töltött. Ráadásul a kislányomat is uszítja ellenem (nem engedik, hogy szeresselek stb. stb.).
2014. júl. 23. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mégis, mit vártál? Hogy belátja, nem neked tetszően viselkedett? Még szép, hogy megsértődött.
2014. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám elég erős bagós. Hiába tudja, hogy terhes vagyok, mellettem rágyújtott, és simán fújta rám a füstöt.

Ráadásul mást sem hallgattam, minthogy mit hogy kell majd csinálnom. Pl folyamatosan azt hallgattam, hogy nem kell eldobható pelus, mert úgy is van időm pelenkát mosni, minek kiságy, majd elalszik melletem a franciaágyon a gyerek, férjemnek pedig addig át kell költöznie a másik szobába. Megtiltotta anyósomnak, hogy az első hónapban meglátogasson bennünket, stb.

Ezek után kértem, hogy egy vagy két hétig ne jöjjön ő sem.

Nagyon besértődött, 3 hónapja nem beszélünk. Rosszul kellene magam éreznem, de az az igazság, hogy megkönnyebbültem, hogy nem kell hallgatnom a folyamatos hülyeséget.


Nálam az tette be igazán a kaput, amikor egy családi ebédkor kifejtette, a gyereknek majd megtanítja, hogy azt kell mondogatnia: hülye anya, hülye anya, hülye anya.

És majd elmagyarázza neki, hogy miért ne szeressen engem.

Akkor álltunk fel, és jöttünk el.

2014. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező e mit szólnál ha az unokádat nem láthatnád pár hétig?
2014. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elfogadnám, hogy éli a gyermekem a saját életét... ha meg mégis hívna, akkor boldog lennék és eszembe nem jutna mindenen veszekedést szítani.
2014. júl. 23. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudnám elképzelni,h ilyet mondjak anyunak,viszont ha olyan helyzetben lennék,mint némelyik válaszoló és te kérdező akkor gondolom megtenném.
2014. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Abszolút nem normális, ha a felnőtt ember naponta, hetente többször, de még hetente 1-szer is akár a szülővel kell, hogy legyen, hogy az meg ne sértődjön. Utálom ezt az "unoka szöveget". A Te gyereked, az a Te és Férjed gyereke, nem nagymami unokája...! Ha jó volt a kapcsolat köztem és anyukám között, akkor nyilván jó lesz a gyerekem és anyukám között is. Ha pedig sz.r volt, akkor nekem ne unokázzon álszentül senki!
2014. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Na, ha ilyen a viszonyotok, akkor jól tetted, hogy megkérted, hogy ne menjen. Ha megsértődött... így járt.
2014. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó lehet a viszonyotok,általában kérni szokták a segítséget enm elutasítani
2014. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni, mit vártok el egymástól, mint unoka-lány-nagymama viszony!


Én biztos nem tiltottam volna senkit hetekre el a babámtól...

2014. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!