Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan akinek szülés után...

Van olyan akinek szülés után 2 héttel a gyermekágyi folyás (barnás) visszaváltott friss vérzésre?

Figyelt kérdés
Eléggé megvagyok ijedve!Ma reggel mikor kimentem a WC-re újra láttam,hogy friss vér folyik belőlem.Sőt egy mogyorónyi nagyságú alvadt vér is távozott!2 hete szültem azt hittem már a gyermekágyi folyás alább fog hagyni!Első gyermekem születése után 8 nappal elöntött a vér 1 hétig voltam kórházban mert megkapartak bealvadt a vér!Sajnos Ő ekkor szokott le a ciciről.:(Most újra megvagyok ijedve nehogy hasonló legyen az esett.Még abban reménykedem,hogy az alvadt vér darab gátolta a folyást,de azért folyton bennem van a para mikor önt el a vér!Ha valakinek volt hasonló esete örülnék ha megosztaná a tapasztalatait?!Előre is köszönöm!
2014. júl. 17. 09:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!