Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Államilag megelőlegezett...

Államilag megelőlegezett gyerektartást miután voltál a bíróságon mennyi idő mire elintézik?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónap. De ha apuka egyszer is fizet egy kis gyerektartást egyből megszüntetik. És kezdődik minden újra.
2014. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre elég kevés az esély hogy fizetni fog.... azt nem tudod mennyit ad az állam?
2014. júl. 24. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A bíróság amit megállapított. Én annyit kaptam. 12000- ft. Én is azt hittem hogy nem fog fizetni. De megoldotta. 3 szor indítottam el de mindig egyszer fizetett és vége. És nam is annyit fizetett amit kellett volna. Több 100 ezer forint van végrehajtáson ellene. És senki nem tesz semmit. Mert szegény nem dolgozik( hivatalossan). De legyen szerencséd.
2014. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen

azt mondta a bíróságon a hölgy hogy egy papírt kell várnom és azzal kell bemenni a gyámhivatalba, azt várom most

2014. júl. 26. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!