Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik munkatábor gyerekeknek?

Létezik munkatábor gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Van manapság olyan, hogy táborban dolgoznak vmit némi zsebpénzért, a 11-12 éves fiaim szívesen mennének valahova, ahol keresnének picit. Voltak a nyáron egy-egy balatoni táborba, többre most nem futi. Innen jött az ötlet, egy ismerősünk fia volt is tavaly egy egyházi szervezésűben, de most az nincs. Ha tud valaki valami ilyen lehetőséget, kérlek írjatok!

2014. júl. 24. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Csinálj nekik otthon munkatábort! Ott a kapa, aztán hadd szaladjanak! Ebédre marharépa, alvás a földön.
2014. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem hiszem. Nm halottam még ilyenről. Nézz utána a googlen.:3
2014. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Észak-Koreában van.


Amúgy itthon hivatalosan 15 év alatt nem is dolgozhat, 15 évesen is csak szülői hozzájárulással, más kérdés hogy kevesen alkalmaznak ilyen fiatalokat.

2014. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt valami hasonló tábor, teljesen ingyenes volt, de azt nem tudom, a gyerekek kaptak e érte valamit.
2014. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Anno építőtãbornak nevezték,1vagy 2 hetes turnusok voltak.Már nem emlékszem.Manapság nincs ilyen ,tudomásom szerint.Bár ez nem jelent semmit:)))
2014. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Inkább csak iskolai programmal egybe kötött táborokról szoktam hallani. Mint például matek tábor,angol tábor stb.

Ilyen munka táborról még soha nem hallottam.

2015. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!