Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem bosszant mikor a...

Titeket nem bosszant mikor a rokonok, ismerősök állandóan puszit "koldulnak" a gyerektől?

Figyelt kérdés

Közben látszik, hogy a gyereknek már tök herótja van tőle, elfordul, ha meg undokul visszaválaszol, akkor megsértődnek.

És akkor napjában többször jönnek ilyenekkel, hogy: "nincs egy felesleges (maradék, stb.) puszid a számomra?"

Nem értem, hogy minek kell ezt csinálni, hogy a szőrös, vagy ilyen-olyan képünket a gyerek arcába tolni pusziért.

Nem akarok szólni, mert nem akarok sértődést, de nekem néha már feláll tőle a szőr a hátamon.


2014. júl. 26. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
De,nekem is sok már ez sokszor :-) Bár az én babám még nem válaszol vissza,csak 10 hónapos,de nem értem,minek kell harminc puszit elcuppogni rajta,mikor már visít meg kalimpál. Már arra gondoltam,én szólok be,hogy mit szólna ha a kedves Marika nénit is összenyalná minden szembejövő az utcán?
2014. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy ne csinálják, ha nem használ, akkor szólj határozottabban. Ha felnőttel csinálnák, simán zaklatás lenne.
2014. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!