Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem bosszant az, hogy...

Titeket nem bosszant az, hogy a kereskedelmi tévék híradóiban állandóan koldulnak?

Figyelt kérdés
Persze,tudom, nem kell nézni,de nekem ez zavaró. Főleg,hogy általában buta,felelőtlen embereket mutatnak. Nem sajnálom tőlük,de szerintem ennyi erővel a lakosság nagy része is megtehetné ezt. Most is volt,hogy egy szívátültetett kislány,akit nem tudnak hova hazavinni,de már a másik gyerek is úton van.
2012. aug. 10. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem zavar. Az empátia ingyen van. Ha te ezt is sajnálod,megadni másoknak, akkor inkább no comment.
2012. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A média szakos tanár mondta: a kereskedelmi tévék híradói NEM HÍRADÓK, hanem showműsorok. Nem érdekli őket az objektív tájékoztatás, az igazságosság elve, az igényesség, stb. Őket egyedül a pénz érdekli.
2012. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha beteg lenne a gyerekem és az számára fontos kezelést nem tudnám kifizetni, bármit megtennék érte. Ráadásul egy-egy betegség nagyon mínuszba verheti a családot, mert hatalmasak a költségek és az anya meg nem tud elmenni teljes állásba dolgozni. Ismerősi körben is van ilyen, hatalmas a lelki és anyagi teher rajtuk.

Egy átlag családban pl. a gyereket benyomják 3 évesen az oviba, anyuka megy dolgozni, van két kereset és elvannak. Ha a gyerek betegen születik vagy utána derül ki valami, akkor a kezelések miatt anyuka nem dolgozhat (mínusz egy kereset) és még ezek is horror összegekbe kerülnek. Gyógyszer, utazás, stb. Ezeket én nem ítélem el, mert hasonló helyzetben én is megtennék bármit a gyerekem gyógyulása érdekében.


Én attól megyek a falnak, amikor az egyik újságban olvastam, hogy kérem segítsenek, a férjem 3 éve munkanélküli, én gyesen vagyok, négy gyerekünk van, egy egyszobás lakásban élünk hatan. Bármit elfogadnak, ruhákat is, a gyerekek életkorára pontosan nem emlékszem, de mind 10 éven aluli volt, a negyedik meg fél éves. Most őszintén, az a negyedik minek kellett a nyomorba, a nagy semmibe, amikor a három másikat sem tudják ellátni és az apa munkanélküli????? Na engem ezek zavarnak, a felelőtlenség.

2012. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedelmi tévék híradóját én csak horror-szappanoperának hívom, bár újabban már inkább a kék fényre hajaz. Felsorolják az összes balesetet, gyilkosságot, nyomorultat stb.. Szenzációhajhászás az egész, köze nincs a józan tájékoztatáshoz.
2012. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem bosszant, hanem jót szórakozok az ilyen szerencsétleneken. A 4 éves kislány anyukája ráadásul 16 évesen szülte őt és most 20 évesen várja a másodikat. Szánalom. :D
2012. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!