Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most őszintén! Akinek nincsen...

Most őszintén! Akinek nincsen segítsége, az hogy tud egy sokszor (állandóan) beteg bölcsis, ovis mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
SZEMÉLYES TAPASZTALATOKAT várok,nem jó tanácsokat!
2014. ápr. 14. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszem magammal dolgozni. Eddig nem néztek sehol rossz szemmel. Bár tény, hogy sokkal lassabban haladok, ha ő is jön velem, na de ez van.
2014. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hú,jó kis állásod lehet ha viheted magaddal,sajnos ez szerintem 95%-ban nem kivitelezhető.Megkérdezhetem mit dolgozol?
2014. ápr. 14. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Miért betegek állandóan?Kéne valami immunerősítőt szedni vagy ilyesmi.
2014. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szed,példa:bölcsi,egész télen 26 fok!!!kinyitják az ablakokat,ne legyen meleg,mindeközben huzat van!hát így beteg sokszor!
2014. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nehezen, ezért is sok a beteg gyerek ezekben a műintézményekben. Én is csak akkor nem vittem mikor lázas volt, amúgy vittem, mert mama sem ér rá mindig. A többi gyerek is iszonyú beteg mindig, hiába nem viszem, meggyógyul és 1-2 nap újra orr folyás stb. össze vissza köhögnek, prüszkölnek stb. Akinek nincs segítsége vissza térve a kérdésre, sok tp-el tudja megoldani, ha tényleg szükséges, vagy viszi betegen. Azok az idők, h visszük munkahelyre már szerintem a múlté. Régen még volt ilyen, de most? Nézne nagyot a főnököm!
2014. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a másik, rájuk nyitják az ablakot, megizzadnak és máris betegek v mikor leviszik őket, nincsenek rendesen felöltözve, miért kell rögtön arra gondolni miért betegek, a kisgyerekek sűrűn betegek ezen nem kell meglepődni.
2014. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 1 evesen kerult bolcsibe a kisfiam (ahol elunk egy ev a gyes). Sajnos az elso 8 honapba eleg sokat volt beteg azota viszont egyszer sem pedig 4 eves. Neki 8 honap kellett ahoz, hogy megerossodjon az immunrendszere. Azota mint a szikla. De a 8 honap alatt volt 2-szer kotohartya gyuladas, 2-szer fulgyuladas, 1-szer virusos mellhartya gyuladas, baranyhimlo, rotavirus, bakterialis borfertozes (valami holyagok voltak a kezen, sajnos nem tudom a magyar nevet), otthon voltunk parszor orrfolyassal meg kohogessel ha laz is tarsult hozza. Ezt csak azert irtam le, hogy lasd 8 honap alatt kb. hanyszor kellett megoldast talani.

Mivel nekunk nincs segitsegunk en ugy oldottam meg, hogy pl a baranyhimlonel ami hosszabb idejig tartott vettem ki fizetetlen szabadsagot (itt gyerekkel nem lehet tappenzre menni). A tobbinel meg ledolgoztam az idot. En irodaba dolgozom logisztikan ugyhogy eleg rugalmas a munkaidom amennyiben megvan a 37 es fel ora egy heten. Voltak olyan hetek, hogy otton voltam pl a gyerekkel hetfon meg kedden es helyette a tobbi napon dolgoztam 9-10 orat a 7 es fel helyett + szombaton delelott bementem meg par orara. A ferjem mondjuk otthonmaradt vele szerdan meg csutortokon es hetfon meg kedden amig en otthon voltam a gyerekkel o dolgozott 10-12 orat, hogy ledolgozza a szerdat meg a csutortokot (o mernok es eleg rugalmas az o fonoke is). Nem volt egyszeru idoszak. :( Orulok, hogy tullvagyunk rajta. Soha tobbet ezt nem csinalnam vegig. :(

2014. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

két éves volt a fiam,amikor bölcsis lett

minden hónapban volt beteg,volt amikor kétszer is

én úgy tudtam megoldani,hogy ne hivatali munkaidőben dolgozok,hanem 12 órázom.egyik nap nappal,másnap éjjel és van két szabadnapom.a nappal vagy elcseréltem éjjelre,vagy lecsúsztattam 12 óra túlórát,vagy a férjem maradt itthon.éjszaka dolgoztam.nagyon nehéz volt éjszakás után egész nap fent lenni egy beteg gyerekkel.ráadásul nagyon hányós volt,amikor köhögött,mindig hányt,így egész nap hányást takarítottam,ruhát mostam.amikor meggyógyult,alig tudtam magam alvásban utolérni.most már középsős ovis,és szeptember óta csak háromszor volt beteg,az is könnyű és rövid lefolyású volt szerencsére.fél éve Anyukám nyugdíjas lett,így most már könnyebben meg tudjuk oldani

2014. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 15. 18:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogadj bebiszittert
2014. nov. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!