Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti a kezdetektől fogva tudták,...

Ti a kezdetektől fogva tudták, hogy kész vagytok az anyaságra vagy útközben alakult ki?

Figyelt kérdés
Tudtátok már akkor, amikor belekezdtetek a babacsinálásba, a terhesség alatt? Biztosak voltatok magatokban? Vagy ti is tele voltatok kérdésekkel és félelmekkel? Tudtátok mindvégig, hogy képesek lesztek megbirkózni ekkora feladattal?
2014. júl. 27. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj, dehogy tudtam! :) Teljesen alkalmatlannak éreztem magam az anyaságra, csak annyit tudtam, hogy nagyon fogjuk szeretni és azt, hogy jó anyuka szeretnék lenni. :) Az első gyermekem születése előtt szinte nem fogtam még babát a kezemben, mégis a kórház után én fürdettem először egyedül otthon (remegő kézzel.. :) ) és összességében minden jól alakult. Mostanra néha egész jó anyának érzem magam, főleg akkor, ha valami váratlan helyzetet sikerül jól lereagálni, vagy jól sikerül egy napot szervezni.

Szerintem mindenki tele van félelmekkel, így normális. :)

3 és 1 éves lányok anyukája

2014. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk meglepi baba a fiunk tehát dehogy tudtam sőt épp ellenkezőleg,viszont kb 1 éve elkezdtem vágyni babára,tehát max megértem rá,de kész még most se vagyok holott már 3 éves a fiam :)
2014. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!