Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhességem miatt magántanu...

Ha terhességem miatt magántanuló lennék kapnám az árvaellátást?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, de novemberben szülni fogok. Tanulmányaimat folytatni akarom gyerek mellett! Csak abban nem vagyok biztos,hogy járni fog-e nekem?! Segítségeteket köszönöm!

2014. júl. 29. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nappali tagozatos tanulónak jar. Hol lennel magántanuló?
2014. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen kapni fog! A nyomtatványon van ilyen pont hogy tanulmány folytatása magántanulóként!

Mondjuk én 2éve töltöttem ki utoljára de nem hinném hogy változott a dolog!

2014. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak védekezés mellett teherbe estem de nem volt szívünk elvetetni, de a tanulás is fontos számomra! Biribe szeretnék egy okjs szakmát, valami olyat amibe idővel el is tudok helyezkedni! még Egyszer köszönöm!
2014. júl. 29. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a szakma utolsó évében estem teherbe! Én a halasztást választottam!!! Mert sajnos a gyakorlati órákra be kellett volna járnom plusz a külső gyakorlatra is! Így túl megterhelő lett volna! Második voltam!
2014. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha már elvégezted a középiskolát, akkor nincs olyan, hogy magántanuló, hisz felnőtt vagy. estire vagy levelezőre tudsz menni. így nézz iskolát!
2014. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nappali tagozatosnak jár az elleátás...
2014. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!