Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekes anyukák, akik még...

Gyermekes anyukák, akik még otthon vannak a gyerekkel, gyerekekkel, ti is ilyen magányosak vagytok?

Figyelt kérdés
van egy 2és egy 5éves kislányom.Nagyon magányos vagyok,az életem a bolt,házimunka,játszótér...nincsennek barátnőim,párommal nem lehet elmenni sehova mert mindig "fáradt"vagy nem tetszik neki a hely,ahova mennénk.Sokszor elegem van ez egyedüllétből barátok nélkül
2014. júl. 29. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem mész vissza dolgozni? Azért egy 2 évessel már nem sok értelme van otthon ülni :) A bölcsiben lenne társasága, kicsit szocializálódna, jót tenne neki. A gyerekek is érzik, ha te magányos vagy és rosszkedvű. BIztos vagyok benne, hogy csak jót akarsz nekik, de azzal hogy feláldozod magad, pont az ellenkezőjét éred el. Minden értelmes nőnek szüksége van felnőtt társaságra, szakmai elismerésre, előrehaladásra. Ne tagadd meg magadtól. Hidd el, a gyermekeid is jobban fogják érezni magukat, ha egy boldog, sikeres anyukájuk van, és nem egy kiégett, lefáradt, aki már a játékot is unja velük! Munkából hazaérve pedig felüdülés a gyerekekkel foglalkozni végre :)
2014. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Miért vagy még otthon?:) irány a munkahely, és ismét emberien fogod érezni magad. Még akkor is, ha ott sincsenek barátaid (miért nincsenek amúgy???), de legalább emberek között vagy!
2014. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is nagyon magányos vagyok. A férjem folyamatosan dolgozik, hétvégén is, sokszor van külföldi kiküldetésben (pont ma éjjel érkezik meg 4 hét után). Néha anyukámérka tapadok, ha már nagyon kikészülök, hogy legalább valamilyen társaságom legyen. Sokszor besokalok a monotonitástól. Régi barátaim még "szabadok" (26 éves vagyok), és élik az életüket, főleg ilyenkor nyáron: fesztiválok, nyaralások stb., vagy dolgoznak, és ha szabadidejük van, nem babázni mennek...így csak ritkán találkozunk.
2014. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
3-as vagyok...nekem másfél éves a kisfiam. Most éppen munkakeresésben vagyok (egyetemről mentem szülni), és ha találok, akkor bölcsibe fog menni. Már nagyon várom, hogy használjam az agyam azon kívül, hogy mit együnk ma vagy melyik játszótérre menjünk...gy érzem, hogy vele is minőségibben tudnék együtt lenni, ha más is lenneaz életemben
2014. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
szeptember végén kezdjük a bölcsit,szóval okt.közepe,vége fele mehetek dolizni.De az még olyan messze...Jó pár hete depressziósnak érzem magam emiatt,vannak jobb-rosszabb napok,csak rossz a hangulatom,ideges vagyok :(szedem a Sedatif Pc-t mert dokihoz nem akarok menni antidepresszánsért csak kiváncsi vagyok a véleményetekre
2014. júl. 29. 21:54
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

"minden értelmes nőnek".

Nem vagyok értelmes. Az akták tologatása, ill. teljesen értelmetlen karrierépítés helyett én sokkal jobban érzem magam "háziasszonykén". Folyamatosan befőzök, barkácsolok, kitalálok,megvalósítom, a közösség segítőkész tagja vagyok, élvezem a napsütést, figyelem a természetet, esténként festek, hímzek, egyébként meg gyereket nevelek. A fene sem vágyik vissza a mókuskerékbe. Akárhány diplomám is van.

2014. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Keress valami regényt, ami leköt, vagy a szakmádhoz nem kellene sürgősen elkezdeni olvasni? vagy az elmúlt 2 évben folyton update voltál? kizárt!:) van mit bepótolni!
2014. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az már csak 2,5 hónap :) Annyit még kibírsz, ne aggódj.


Nem tud esetleg a férjed kivenni 1-2 nap szabadságot? A nagyszülők vigyázhatnának a gyerekekre ti meg elmehetnétek valahova kikapcsolódni. Az idegeidnek biztos jót tenne.


Hoszabbtávú megoldásnak keress fel pl. egy sport vagy fitnessclubbot, ahova heti 1-2x eljárhatsz. Ott könnyű ismerkedni, és a formádnak is jó, le is fáraszt :)

2014. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

"Az akták tologatása"


Neked aktatologatás a produktív, szellemi munka, amihez képzettség szükségeltetik?


"A fene sem vágyik vissza a mókuskerékbe. Akárhány diplomám is van."


Neked egy diplomád sincs ilyen hozzáállással...

2014. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
9- pont 3 dilplomám van, 2 nyelven beszélek felsőfokon, felsővezetőként mentem gyerekezni. Nem jött be.
2014. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!