Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom nagyon kivan. Mit tegyek?

2 kérdése:

A párom nagyon kivan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy olyan problémám, hogy a párom nagyon kivan lelkileg és fizikailag is,mert már a babócánk nagyon kikészítette. Hat hónapos. Elég rossz. És el is akar menni kipihenni magát az anyukájához. Tudom pelusozni, öltöztetni, etetni és fürdetni,de akkor se akarom, hogy elmenjen. Tudtok valamiben segíteni, hogy mit csináljak, hogy ne menjen el. A válaszokat előre is köszi.

#121321
2014. júl. 30. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Hát ez elégé fura...

együtt vállaltátok a babát és most ő elmegy "pihenni"?

És te? én meg kérdezném hogy akarja -e egyáltalán mert szerintem ez nem igazán normális dolog!

2014. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen szereti,de már a harmadik napja nagyon rosz és a tejpépet se akarja nagyon megenni. már régóta nyáladzik is. a foga miatt lenne rosz?
2014. júl. 30. 14:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A hat hónapos rossz, vagy a helyzet? Mert ez utóbbi inkább..
2014. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a baba rossz harmadik napja
2014. júl. 30. 14:35
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Három nap óta rossz? Mi? Vagy a baba három napos kora óta nehéz a helyzet?


Ekkora gyerek NEM ROSSZ!!!


Egy szobás a lakásotok? Ha nagyobb, akkor egyik szobában anyuka pihizik, te meg ellátod a babát. Ha több napra akar menni, ott más gond is van:(

2014. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Egy hat hónapos nem rossz, inkább az okát kellene felderíteni, gyerekorvost megkérdezni. A foga is kínozhatja, de hagyjuk már azt, hogy egy fél éves a 'rossz'.. Ti nem vagytok körültekintőek. Nem?
2014. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Biztos nem volt felkészülve rá teljesen!!! Nálam is volt egy pár alkalom mikor úgy éreztem kirohanok a világból de mindig elmúlt az érzés! Vannak nehéz napok de szerintem minden anya elviseli!!!!

Üljetek le beszéljétek át!!! Az nem oké ha egy anya így "feladja"!! Ez nem anyához méltó viselkedés!!! Aza baba nem csak pár évig lesz veletek.... Míg éltek a gyereketek lesz nem lehet csak így ott hagyni... Nem lehet hogy esetleg depressziós??? És most borult ki a bili??? :/

2014. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Húh, hát van olyan baba, aki születése óta keveset eszi, keveset alszik. Na annak az anyukája ki lehet bukva.

De ha csak 3 napja nehéz vele, akkor azért azt csak el kéne viselni. Mi lesz később?


Hány évesek vagytok?

2014. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Arra még nem gondoltál h. nem rossz a baba csak mondjuk melege van ettől a fülledt időtől,vagy front megviseli őt is?

Hogy lehet rossz egy 6 hós kisbaba?

Mit csinál hogy azt mondod rá rossz?

2014. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Egy hat hónapos baba nem rossz. Maximum nyűgös, fáradt, esetleg beteg?!, de semmiképp nem rossz.

Az nem megoldás, hogy az anyuka lelép otthonról, mert a baba esetleg még jobban nyűgösebb lesz, ha nincs mellette az anya. Segíts mindenben a feleségednek, amiben csak tudsz, de legjobban ő tudja neked elmondani, hogy mire van szüksége.

2014. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!