Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira sokat szedtem magamra....

Annyira sokat szedtem magamra. Nagyon nem figyeltem oda és rengeteget híztam! A párom viszont iszonyatosan kíván. Tényleg vonzó egy nő aki 34 hetesen 22 kilóval több? Hogy lehet ezzel a súlyfelesleggel megbírkózni szülés után?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én összesen híztam 22 kg.21 hónapja szültem még 6 kg rajtam maradt.

Nem eszek máshogy nem sportolok(sajnos)

Majd lemegy az magától:D

2011. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeg hogy a párod kíván :))) más nem számít úgy sem...szerintem majd szülés után le fog menni...azért már sokat nem lenne jó hízni a baba és a Te egészséged miatt sem!


Ahhoz meg h mennyire sok vagy sem képet kellene linkelned mert rám 12 kg jött fel és szülés után semmi nem maradt...pedig csak 3 kg volt a lányom !

Sok Boldogságot!

2011. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 30 kilót híztam :( persze ez az én hibám! 14 hónapja szültem,de még nem ment le mind!
2011. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az is számít, hogy mennyiről indultál. Egy ismerősöm 48 kg-val indult, aztán 75 kg-val ment szülni. Kimondottan jól nézett ki, de tényleg!!! Az sem mindegy, hogy hová híztad. És különben is, ha a párod így (is) kíván, hát örülj neki nagyon!!!

Én 15 kg-t híztam a terhesség alatt, és 20 kg-t fogytam, mire a baba 7 hónapos lett. És nem fogyóztam, ettem (nem is keveset), mint előtte.

Ha lesz elég tejed, akkor szoptatással neked is le fog menni!

2011. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25kg-ot híztam-mondjuk nagyon vékony voltam a terhesség előtt. 4hónapja szültem, már csak 4kg van rajtam, de már ugyanúgy 34-es ruhákat hordok, mint régen. A Párom folyton azzal jön, ha elkezdek keseregni a maradék 4kg-on, hogy ő annyira élvezte, amikor volt rajtam mit fogni. Simán lehet edzeni úgy is, hogy szoptatsz, én is azt csinálom, és ugyanúgy van tejem.
2011. márc. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Végre olyanok írnak akik nem játsszák meg magukat!Bocs csak engem bosszant,hogy sokan leoltják azokat akik le merik írni,hogy 6kg-nál merészeltek többet hízni!

Nyugi le fog menni gyorsabban is mint gondolnád!89kg voltam mikor szültem (április)58kg (augusztus).Most is szedtem fel pár kilót,sajnos már terhesség előtt is jött fel,pedig nagyon figyelek,kívánós pedig egy picit sem vagyok.nekem is az a fontos hogy a párom imád így is!

2011. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a kedves válaszokat :)

52-ről indultam, most vagyok 74-75...

2011. márc. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!