Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sűrgős segítséget szeretnék!?

Sűrgős segítséget szeretnék!?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nagy anyagi problémában kerültünk és plusz jövedelem kellene. Én gyeden vagyok és itthon szeretnék valamit dolgozni, ami valós munka. Sajnos sehol nem találok semmit. Ha van köztetek olyan, aki tényleg talált olyan munkát, ami igazi, fizet és nem nekem kell fizetnem, hogy dolgozhassak, írjatok.

Vagy írjátok le ti mivel egészítitek ki a havi bevételt. Nektek van ötletetek, hogy mivel kereshetnék pénzt?


2010. jan. 11. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz korrekt, nem nekem előre fizetős itthoni munkát, írd meg nekem is!!

Én semmivel sem egészítettem ki a gyes-t az elsőnél, és szerintem most sem fogom. Na nem azért mert nincs rá szükségem, hanem mert nem találok semmit :(

2010. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Babavilág honlapján láttam kismamáknak ajánló munkákat, de nem tudom milyenek, esetleg nézd meg! Kérhetsz tájékoztatást emailben. Hátha találsz valamit, ami érdekelne. Üdv.

2010. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az az egy baj van, hogy hivatalosan nem dolgozhatsz, tehát a Babavilág nem jó neked. Maximum ismerősi körben tudsz érdeklődni, mert ha bejelentenek mert akár részmunkaidőben is dolgozol, elveszik a gyededet.
2010. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tudom, hogyha bejelentenek, akkor ugrik a gyed. Egy jó itthoni bedolgozást találtam, csak sajnos bejelentett volna, így nem volt jó. :(
2010. jan. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!