Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérhetek sürgős segítséget?

Kérhetek sürgős segítséget?

Figyelt kérdés

F/SZ vizsgálatkérő lap kitöltéséhez lenne szükségem segítségre.


[link]

(keresőben a legelső találat az űrlap)


Nem tudom pontosan hogyan töltsem ki az űrlapot. Annyi kellene Nekem, hogy megvizsgálják a baktériumokat a székletmintában. Nem tudom mit kell üresen hagyni és mit kell kitölteni. Mit kell írni az iktatószámhoz?


(elnézést kérek, ha butának tűnök, de még fiatal vagyok, most csinálok egyedül ilyenfajta ügyintézést)


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 19. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Iktatószámot majd ők írnak rá. Te a személyes adataidat töltsd ki.

Naplószámot hagyd üresen, térítési kategória a Járóbeteg szakellátás, vizsgálat típusa-gondolom munkához kell, tehát a munkaalkalmassági, kért vizsgálatnál az első kettő és a gomba,a többi üres.

De miért nem a beutaló orvos töltötte ki????

2011. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

iktatószámhoz semmit, azt ők töltik ki. Adaokat értelemszerűen töltsd ki,+ ha nő vagy a terhességre vonatkozót is, mintavétel idejét is, a bekeretezett rész neked nem kell sztem.


Vizsgálat típusát, te tudod, hogy mire kell, munkaalkalmassági gyakorlat, vagy betegség értelemszerűen töltsd ki.


A vizsgálati anyagot/térítési kategóriát neked kell tudni, a munkaalkalmassági/gyakorlat->bact tenyésztést kell beikszelni, más betegséghez nem tudom.


De ha valamibe nem vagy biztos, hívd fel az ÁNTSZ-t ott tudnak ebbe segíteni, vagy amikor beviszed hozzájuk a mintát akkor is tudnak segíteni a kitöltésben.

2011. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mivel nem az orvos utalt be (de szükséges a vizsgálat), így eszembe sem jutott, hogy esetleg a háziorvosomnak kell elintéznie. Felhívtam és igen, majd Ő fogja kitölteni.


Köszönöm a segítséget és a rám szánt időtöket.

2011. aug. 19. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!