Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyott le szülés után?

Ki hogyan fogyott le szülés után?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Keservesen. Napi 1kg zöldséggel. Ennyit ettem kb. 2-3 hónapig meg gyümölcsöt. Semmi kenyér, semmi cukor, max időnként egy kis csirke vagy pulykamell. Kb. 30 kg-ot sikerült leadnom 10 hónap alatt ezzel a módszerrel. Azóta sem jött vissza, pedig már újabb 1 év telt el és már megint normálisan eszek mindent csak persze moderált adagokat, nem úgy mint az állat (a terhesség alatt inkább zabáltam mint ettem ugyanis).
2010. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi extrát nem csináltam, szoptatok. 7 hós a babám, most nyertem vissza az eredeti súlyom (47 kg :) )

Szülés után 5-6 kg volt rajtam.

Elnézést kérek az olyanoktól, akik egyébként fogyózni szoktak. Én ilyen alkat vagyok...

2010. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindent kipróbáltam már,nem zabálok és amit hiztam tehességem alatt 28kg,az rajtam is van,most próbálom a reductilt
2010. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A reductil-t tényleg csak doki irhatja fel?Mennyibe kerül?
2010. jan. 11. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én semmi extrát nem csináltam, így bele is telt majd egy év, mire visszanyertem az eredeti súlyom. De már ennek is örülök, hisz majd 15-16kg-t híztam a terhesség alatt. Most már csak alakulni kellene kicsit, de hát az magától nem fog menni (ehhez már valami torna is kellene). Sajnos... :)
2010. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változik. Rajtam 20 kg volt mind a két gyereknél mert imádtam enni amikor terhes voltam :) Szüléssel lement 10 kg, utána következő pár hétbe a maradék 10 aztán a szoptatás miatt már csak minuszba mentem az eredeti súlyomhoz képest. De hozzáteszem, hogy most nem sok időm van enni, két örökmozgó gyerekem van, mellette levelezőn főiskolára járok és éppen szakdolgozatos évem van + vizsgaidőszak. A legjobb fogyokúra :)
2010. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Reductilt orvos írhatja fel, tavaly még elég drága volt, 10-11e Ft, most olcsóbb lett, illetve van helyette egy másik, amihez elvileg nem lehet hozzászokni: Minimektil. Anyukám próbálta már, szépen fogyott tőle. Én is fogom szedni a szoptatás után. Nekem a Reductiltól is sikerült fogynom 10 kilót 3 évvel ezelőtt.
2010. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!