Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után ki mivel fogyott le?

Szülés után ki mivel fogyott le?

Figyelt kérdés
Az érdekel aki legalább 30 kilótól szabadult meg.Második babám várom 168 magas vagyok és jelenleg 92 kilo az én normális sulyom 60 kilo amivel jól érzem magam.
2009. márc. 25. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
aki nem 30 kilótól szabadul az is érdekel?
2009. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem akin csak kb 5 vagy 6 kilo plussz van annak nem olyan nehéz leadni.De minden jó tanácsot szivesen fogadok.
2009. márc. 25. 11:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. mindennap egy óra Norbi kiképzés torna és napi egy kifli vagy zsömle. rizst krumplit kettőig, este tojás virsli párizsi, pari, paprika, korpovit keksz + manóval napi félórás órás séta. két hete csinálom de látványos. Nekem ugyan -10-12 kiló a cél de nálad is bevállhat.
2009. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A Norbit én nem tudom megszerezni (gondolom dvdröl van szó) én is ismerem de sajnos én Erdélyben élek és itt nincs. A többit ki fogom próbálni esetleg valami más modszerrel fogog tornászni.Köszi a választ
2009. márc. 25. 11:26
 5/17 anonim válasza:
100%
Rajtam több mint 20kg többlet volt szülés után ami megmaradt, és nem ment le egykönnyen. De én nem is erőltettem. Egy éves volt a pici. amikor elkezdtem fogyni, addig csak pár kiló távozott. Akkor látványosan lefogytam 15kg-t. Nem diétáztam, tornáztam, semmi ilyesmi. Rengeteget sétáltunk és játszottunk a picivel(akkor kezdett menni), odafigyeltem az evésre, de nem koplaltam. Azóta tartom a 58-60 kg-t.
2009. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Szia !

Én 158 cm magas vagyok és 48 kilós voltam amikor terhes maradtam, 80 kilóval szültem:) a kórházba csak 6 kilót hagytam ott .Mire a lányom betöltöttem a három hónapot 55 kiló voltam persze tápszeres baba...Ha csak tudsz fussál és ne vacsorázz max gyümölcsöt .Kerüld a tészaféléket és az édességet .Én csak ennyit tettem ,szerintem simán menni fog neked is.. kitartás!

2009. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Én 18 kg-ot szedtem fel, de magától lement, a szoptatás sokat levesz:-)

3 hónappal a szülés után tartottam kb 2-3 kiló plussznál.

6 kiló ment nekem is csak le a szüléskor. De miután hazajöttünk pl 4 nap alatt lement 4 kg.

Nem nagyon csináltam érte semmit. Igaz, mindennap kimegyünk sétálni, meg 2-szer voltam úszni. Eszem is rendesen a szoptatás miatt.

Talán közrejátszik, hogy egész terhesség alatt jártam úszni heti egyszer, még a szülés előtti napon is voltam.

2009. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
az első második vagyok. bármit tornázol akár magad is összeállithatod a lényeg hogy ütemes mozgást végezz akkor 20 perc után beindul a zsirégetés. szóval 40 perc torna is jó. mindegy milyen gyakorlattal. lazán kezd az elején nem kell összess a torna után. aztán napróül napra jobban fogod birni ha ugy érzed jol vagy csinálhatsz egy órát is. SOK SIKERT!
2009. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2009. márc. 25. 15:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan "csak" 15 kilot adtam le, amibol epp az utolso otre vagyok a legbuszkebb, mert azzal kuzdottem a legtobbet.

90 napos dietaval kezdtem, de egy honap utan atdolgoztam. Az elv ugyan az maradt, de teljesen elhagytam a tesztat, kenyeret, a szenhidratbombakat, krumplit, babot borsot, rizst.

Szenhidrat nap helyett is feherjenapot tartottam.

Az utolso ot kilonal mar kaloria szamlalassal kombinaltam, max 800-1000 kcal ment be egy nap.

De a mozgasra hasonloan nagy hangsulyt fektettem, mert en szeipen akartam fogyni, nem lustan es nem a gyorsasag volt a fo cel. Hajnalban, amig a babam alszik, akkor szoktam tornazni. Heti hat napban, egy oran at. Norbi kickbox fitness 1et es a kikepzest valtogatom, ezt kiegeszitem alakformalo gyakorlatokkal, hogy az egy oras mozgas minden nap meglegyen. Emelett sokat setalok babakocsival temposan. En igy ertem el, hogy nem csak visszakaptam a normal sulyom, de az alakom konkretan sokkal jobb, mint baba elott volt, szinte kihoztam most a maximumot, de van is benne munka rendesen. Azota is megtartottam a mozgast, mar szeretem csinalni.

A google ezt az oldalt dobja ki fitness dvd-re tobbek kozott, itt szetnezhetsz: [link]

amugy nem muszaj egybol tokeletesen csinalni a gyakorlatokat. Az a fontos, hogy ne fulladj ki es szedulj el husz perc utan, ha csak nyugdijas tempoban csinalod az elso hetekben, az sem baj, de maradj talpon min. 40 percig. Az a fo, hogy sokaig emelve legyen a pulzusszamod, nem az, hogy fele annyi ideig legyen a plafonon.

Minel kevesebb sulyfelesleged lesz es minel edzettebb lesz a tested, annal konnyebb lesz majd felvenni az oktato tempojat.

Sok sikert es kitartast!

2009. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!